MotoNews.pl

Nowy Citroen Berlingo

20 lutego 2015

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
Ciroen Berlingo 6

Citroen Berlingo został właśnie zmodernizowany. Z powodzeniem łączy atrakcyjną stylistykę z funkcjonalnością, komfort z solidnością i nowoczesne technologie z prostotą obsługi.

Nowy Citroen Berlingo, który zostanie zaprezentowany w marcu br. na salonie genewskim, zachowuje wszystkie swoje atuty (pojemne, komfortowe wnętrze o różnych możliwościach konfiguracji i bogatym wyposażeniu), a jednocześnie jest bardziej:

  • NOWOCZESNY: zwraca uwagę pełną ekspresji stylistyką, m.in. nowym przodem – bardziej zdecydowanym i wyrazistym. Ma również nowy zderzak z inaczej umieszczonymi światłami do jazdy dziennej wyposażonymi w diody LED oraz nową osłonę chłodnicy. Ofertę uzupełniają dwa nowe kolory lakieru szary Gris Acier i brązowy Brun Moka, doskonale podkreślające charakter samochodu.
  • BEZPROBLEMOWY W CODZIENNYM UŻYTKOWANIU: pełen komfort dzięki know-how Citroena ze wszystkimi typowymi dla Berlingo i podnoszącymi komfort elementami wyposażenia: w wersji Multispace są to system Modutop®, komfortowe siedzenia i zawieszenie, pojedyncze siedzenia z tyłu, otwierana szyba w tylnej klapie; w wersji dostawczej – kabina Extenso® z 3 miejscami z przodu oferującymi różne możliwości ustawienia. Obecnie są one dostępne z nowym wykończeniem. W kabinie zobaczymy nowe tapicerki z tkaniny Quad i Liberia, które umożliwiają personalizację wnętrza nowego Citroena Berlingo.
  • POMYSŁOWY: inteligentne technologie dla użytkowników wraz z pojawieniem się 7-calowego tabletu dotykowego. Posiada on nie tylko funkcje multimedialne, ale również nawigację, a także umożliwia zdalne korzystanie ze smartfonu dzięki funkcji Mirror Screen, zapewniając w każdej chwili łączność ze światem.

Jazda nowym Berlingo staje się łatwiejsza i zapewnia większe poczucie bezpieczeństwa dzięki systemowi aktywnego hamowania Active City Brake, jak również kamerze cofania i wspomaganiu parkowania. Nowy Berlingo to także inteligentne technologie obejmujące wydajne silniki najnowszej generacji, technologię BlueHDi w silnikach wysokoprężnych oraz, dostępną z niektórymi silnikami, manualną skrzynię biegów o 6 przełożeniach, podnoszącą komfort jazdy i zmniejszającą zużycie paliwa i poziom emisji spalin.

Zdjęcia: Citroen