MotoNews.pl

Mercedes G 63 AMG – Racing Green Edition

28 października 2020

Mercedes-G63-AMG-Racing-Edition

Wyjątkowa linia Racing Green Edition to kolejna obok Steampunk Edition i Yachting Edition stylizacja zbudowana na ponadczasowym i jedynym w swojej klasie modelu – Mercedesie G 63
AMG. Racing Green to projekt, który łączy w sobie w sposób nieoczywisty, ale i harmonijny, sportowy charakter, luksus w niecodziennym wydaniu i precyzyjne rzemiosło.

Mercedes G 63 AMG z  zewnątrz

Nadwozie pojazdu, utrzymane w głębokim, szmaragdowym kolorze, zainspirowanym barwą British racing green, oszałamia jedynym w swoim rodzaju wykończeniem. Pod ciemną zielenią połyskuje delikatny szlif – to szczotkowanie, wykonane w stu procentach ręcznie i z największą precyzją przez specjalistów Carlex Design, przy użyciu autorskiej techniki, które sprawia, ze Racing Green jest egzemplarzem niezwykłym i unikatowym.

Finezja wykończenia nadwozia została połączona ze sportowym stylem – to efekt wyposażenia pojazdu w karbonowy dach i obudowę koła zapasowego. Dopełnieniem zewnętrznej stylizacji są potężne, 22-calowe felgi, wykończone ciemnym lakierem z połyskującymi, złotymi drobinkami oraz szereg emblematów i oznaczeń podkreślających wyjątkowość tej edycji.

Subtelne, boczne oklejenie oraz zaciski hamulcowe w złotobrązowym kolorze perfekcyjnie kontrastują z zielonym nadwoziem, a swoją kolorystyką zapowiadają to, co dzieje się we wnętrzu Racing Green.

Wnętrze Mercedesa G 63 AMG

Wnętrze Racing Green Edition to niezwykła, klimatyczna przestrzeń. Ciemna, butelkowa zieleń skóry i Alcantary stała się tłem idealnym dla ciepłej, jasno czekoladowej tapicerki. Poszycie wzbogacają unikatowe zdobienia w postaci perforacji, tłoczeń oraz przeszyć z rzemienia, dzięki którym wnętrze nabrało oryginalnego, artystycznego wymiaru.

Autorski, inspirowany sportowym stylem kształt foteli oraz elementy wykonane karbonu, m.in. na kierownicy, delikatnie przełamują harmonijną elegancję wnętrza, wyostrzając charakter pojazdu. Racing Green Edition to idealna propozycja dla fanów klasyki i rzemiosła z nutą gustownej nonszalancji i sportowego stylu.

Zdjęcia: Carlex Design