MotoNews.pl

Aston Martin otworzył pierwszy salon w Polsce

12 marca 2010

Kategoria | Premiery
Aston Martin otwarcie 8

Marka Aston Martin została gorąco powitana w Polsce podczas gali inaugurującej otwarcie jej pierwszego salonu na terytorium Polski.

Nowy salon Astona Martina o powierzchni 170 m2 przeznaczonej tylko i wyłącznie dla tej ekskluzywnej marki został zaprojektowany tak, by pomieścić wszystkie podstawowe modele: V8, V12, Vantage, DB9 oraz DBS.

Na uroczystości otwarcia nie zabrakło gości i znanych twarzy, pojawili się między innymi: Hubert Urbański, Kinga Rusin i Borys Szyc. Jednym z ważniejszych punktów imprezy była prezentacja wyczekiwanego czterodrzwiowego modelu Aston Martin Rapide, który zadebiutował w 2009 roku na Frankfurt Motor Show, a następnie zdobył uznanie mediów podczas swojej światowej premiery w Walencji. Model ten będzie dostępny w Polsce już od kwietnia.

Aston Martin nieustannie powiększa sieć dealerów swoich pojazdów na całym świecie. Na rok 2010 zaplanowano wiele projektów z tym związanych. W 16 europejskich krajach znajduje się aktualnie 48 salonów, włączając w to nowe przedstawicielstwo w Warszawie. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie salonów w stolicy Grecji oraz we włoskiej Florencji.

Zdjęcia: Aston Martin , Informacja: KONKRET PR