MotoNews.pl

Carlsson smart fortwo 2011

05 sierpnia 2010

Marka, model | ,
Carlsson smart fortwo 2011

Carlsson przekształcił praktycznego smarta fortwo w wersji coupe i kabrio w samochód z klasą. Tuning skupiał się przede wszystkim na stronie wizualnej pojazdu.

Z przodu auta dodano dwie czarne wstawki przy atrapie kratki chłodnicy oraz światła dzienne wykonane w technologii LED, które mogą być wykorzystywane także jako światła pozycyjne.

We wnętrzu Carlsson oferuje kilka rodzajów wykończenia, wszystkie przy szczodrym wykorzystaniu skóry. Skóra nappa i alcantara pokrywają całą deskę rozdzielczą, obudowę kierownicy na wysokości kolan kierowcy, samą kierownicę, przestrzeń wokół wskaźników i konsolę z klimatyzacją, drzwi, schowki na drzwiach i oczywiście fotele, na których zagłówkach dodatkowo wyhaftowano logo firmy Carlsson. Inny, nieco droższy pakiet obejmuje zamontowanie dodatkowo sportowych foteli.

„Edycja ekskluzywna” zapewnia klientowi oprócz tego system audio wysokiej jakości, na który składają się dwa, dwukanałowe wzmacniacze cyfrowe o mocy 400 W, izolacja dźwiękowa drzwi i okablowanie do oryginalnego radioodtwarzacza Smarta. Dwie pokryte skórą listwy drzwiowe otaczają 16,5-centymetrowe głośniki i tweetera, który zapewnia odpowiednie odtwarzanie wysokich tonów.

Zdjęcia: Carlsson Autotechnik