Stalo sie...zostalem uzytkownikiem CB :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moj wybor padl na radio President Johnny II i antene President Ohio
  
 
Dobry sprzęt wybrałeś
  
 
no mam nadzieje :>
  
 
Cytat:
2005-07-04 17:34:39, qba78 pisze:
no mam nadzieje :>



ja też od dzisiaj mam CB w autku

kupiłem alana 100 + antenke midlanda

tutaj więcej info

pozdro
  
 
wiesz co... Niechce cie dolowac. ale za 280 zl mozna kupic unidena 510, ktory jest jeszcze mniejszy niz alan 100+ i podobno troche lepszy... Oczywiscie na allegro. Alan 100 na allegro chodzi po 230 zl...
  
 
Focus, "trochę" lepszy? Chyba naprawdę chcesz być bardzo delikatny
  
 
no wiesz pisze troche bo jak do tej pory osluchalem jedynie alana No a poza tym niechce popsuc koledze humoru z powodu zakupu nowego sprzetu
  
 
Jasne
Nie no, co by nie mówić Alan działa, nadaje, odbiera, więc jest OK
  
 
Nie bądźmy taki srodzy
Zastanawia mnie tylko jedno, jaki jest zasieg na takiej antenie i jakiej jest firmy?Ja zamiontuje antene o podobnej długosci ale raczej na klapie bagaznika.
Poz dr
  
 
z tego co widzialem na foto to wydaje mi sie ze ta antena ma 150 cm. W sklepie mowili mi ze taka antenka moze lapac nawet do 20 km. Ale czy to prawda nie wiem...
  
 
To jest antena Midlanda, model ML 145.
Lapać 20 km, a może latać? Jak się dobrze machnie to może poleci 20 km A tak serio to nie ma szans na taki zasięg... chyba że chodzi o słyszalność jakiejś bazy... Na mobilówce uzyskanie 20 km z innym mobilem jest praktycznie niemożliwe...
  
 
mac to tylko sklep w aleji krakowskiej
  
 
Ale to prawie w każdym sklepie tak mówią, że ojojoj normalnie pół Polski zasięgu... A potem człowiek tylko rozczarowany że nie ma tyle ile w sklepie mówili
  
 
no w sumie tak... kazdy chwali aby tylko sprzedac...
  
 
Ta antena jest spoko, gdyby tylko kolega woził ja na srodku dachu . Co do odległosci to 20 km z mobila przy dobrej antence to nie ma problemu, oczywiscie radyjko tez gra role.Ja mieszkajac w centrum mam pelen wglad co dzieje sie na obwodnicach i wyjazdach z miasta.
  
 
Witam koledzy.Czytam to wszystko i zastanawiam się jaka jest prawda?Wizje i wersje są różne a ja pytam-jaki zasięg można uzyskać z alana100+ i anteny MAGNUM (OK. 170CM).Może ma ktoś doświadczenie z takim zestawieniem?(trasa i miasto).
  
 
Trasa ok 10 km , miasto ok 5 km.
  
 
No to jestem zawiedziony toszkę .Spodziewałem się innych danych.Czy i jaki sprzęt będzie lepiej śmigał,przykłady zestawu mile widziane!
  
 
Juz nie mam siły !!! Panowie czytajcie forum !!!! Poddaje sie sorki
  
 
Nie wierzę w zasięg 20 km "mobil <-> mobil".
Dopóki ktoś mi tego nie pokaże nie uwierzę