Akumulator VOLT, Bosch czy Centra

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
W związku iż u siebie mam aku 51Ah a w nowym nabytku (ford ka) bateria pada więc zapadła decyzja że mój aku idzie do Ka a ja sam kupuje nowy.
Do wyboru mam:
- Bosch Silver S4 60Ah/540A
- Centra Plus 62Ah/540A
- VOLT BATTERIEN 62Ah/560A
Wiem że wszystkie pasują tylko który z nich najdłużej pociągnie? Coś mi w głowie świta że te chyba mało znane VOLT trzymają bardzo długo ale może się myle ;p Standardowo motorcraft do mojego modelu dawał chyba 60Ah/560A.
Co wy na to?
  
 
Kupilem ostatnio centre srebna - jakos tak wzbudza we mnie zaufanie
  
 
Aku Varty nie są złe, pomysł nad nim
  
 
Jak centra to tylko futura
  
 
jedz na Zaolziańską do tego goscia od aku i ci dobierze odpowiedni
  
 
Litości! Dwa tematy pod Twoim jest temat na 2 strony o aku => klik
  
 
Padlo na boscha s4
  
 
co by nie kupić, wszystko ma wytrzymać okres gwarancji i tyle
  
 
W obecnych czasach jak wytrzyma gwarancje to juz dobrze .Ale to tylko przez ludzi, ostatnio poszedlem do sklepu po plyn do wspomagania mowie gosciowi jakie parametry a on mi wyciaga orlena . Mowie ze chce cos lepszego a on ze zdziwieniem sie na mnie patrzy i pyta po co mi lepszy. Z trudem znalazl mobila, 90% polakow kupuje to co najtansze i przez to jakosc leci .

A tak przy okazji wiecie jak odczytac date z aku tego S4? Czytalem ze 4,5 i 6 cyfta ale jak odruznic 2003 od 2013?
  
 
bosch s4 czy centra plus to lipa troche. Tu pisesz, że olej do wspomy z orlenu kiepski (gdzie każdy atf będzie miał podobne własności), a teraz na aku oszczędzasz jak bosch to tylko s5, jak centra to tylko futura, varta tylko silver.

P.S. kod daty na bosch'u jest 3-cyfrowy. Pierwsza cyfra to rok, dwie następne tydzień
  
 
Cytat:
2013-11-18 21:28:44, Pele19m pisze:
Tu pisesz, że olej do wspomy z orlenu kiepski (gdzie każdy atf będzie miał podobne własności)


bitch, please...
no teraz to żeś pojechał
  
 
No i pojechalem do sklepu po boscga s4 a wyszedlem z aku forse 60Ah 600A . 3 lata gwarancji i podobno u nich przez 2 lata tylko 1 wrocil na gwarancji . Zobaczymy co z tego bedzie mam nadzieje ze zanim padnie zapomne kiedy go kupilem :p