Elektroniczne zegary mk7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Naszukałem się, i nie znalazłem odpowiedzi.

Założyłem dzisiaj elekroniczne zegary i mam parę pytań.

1. nie działa prędkościomierz. podpięty prawidłowo pod VSS, ale nie do końca wiem jak go sprawdzić mając do dyspozycji miernik. Na zapalonym silniku pokazuje jakieś 3V. VSS zepsuty?

2. Obrotomierz dalej pokazuje przez pół, jak wyjąłem ten 'filtr' przy edisie to całkiem przestał działać. czytałem coś zeby tam wsadzić zworkę, nie zjara się nic przez to? co ciekawe, co jakiś czas wskazówka opada na sam dół z niewiadomych przyczyn

3. po zapaleniu długich wskazówka temperatury zaczyna się kołysać, opadać. czy to wina tego że wszystkie masy podpiąłem pod 1 kabel?

Po za tym wszystko działa

Prosze o konkretne odpowiedzi, bez spamu.
  
 
123
  
 
Cytat:
2015-03-01 20:25:29, kylo89 pisze:
123



kolego to nie jest odpowiedz na moje pytanie. wiem co to vss, czemu służy i co się zmienia gdy go nie ma.
  
 
3. Łukasz. Nie daje sie wszystkich mas pod jeden kabel. Zrób to porządnie.
2. Co do przekłamań Obrotów. Wrzucaj rezystor. Ewidentnie cos nie styka skoro czasem obrotomierz opada.
1. Na pewno z odpowiedniego przewodu podpiąłeś vss pod zegary ? W sumie moze tez byc walnięty bo teraz linka nie ma nic do gadania w el. zegarach. Vss nie powinien miec 12v ? Masy masy masy ... To podstawa w aucie moim zdaniem.
  
 
mysle, ze te masy moga miec znaczenie. ja podlaczalem w 1,4 i 1.6 i wszystko bylo cacy. opis mialem z innego forum i faktycznie sa tam ze 3 masy. jak Cipokazuje paliwo:p?

ja z tego czujnika tylko 1 kabel dalem. reszte przewodow z orginalnych kostek polutowalem. tylko w obu przypadkach ja chyba nie mialem edisa



[ wiadomość edytowana przez: ZieleTDH dnia 2015-03-01 23:14:30 ]