Mitsubishi L200 w amerykańskim stylu

Mitsubishi L200 w amerykańskim stylu30.04.2001
Od kwietnia 2001 na rynku europejskim dostępny jest specjalny model Mitsubishi L200 oznaczony jako "American Style". Samochód ten powstał na bazie pięcioosobowej wersji Marnum z podwójną kabiną i silnikiem 2,5 TD ...

Mitsubishi L200 w amerykańskim stylu 1 Od kwietnia 2001 na rynku europejskim dostępny jest specjalny model Mitsubishi L200 oznaczony jako "American Style". Samochód ten powstał na bazie pięcioosobowej wersji Marnum z podwójną kabiną i silnikiem 2,5 TD. Najważniejszą cechą charakterystyczną, wyróżniającą ten pojazd jest jego stylistyka.

Zastosowano m.in. orurowanie z polerowanej stali szlachetnej, które znalazło się zarówno za kabiną pasażerską jak i pod klapą tylną. Z elementami tymi doskonale współgrają kraty ochronne na reflektory i zestaw świateł przeciwmgielnych. L200 American Style porusza się na 16-calowych kołach z lekkich stopów z ogumieniem w rozmiarze 265/70 R 16.

We wnętrzu zastosowana została zmieniona kolorystyka deski rozdzielczej, nowe obicia foteli oraz skórzana kierownica i gałka zmiany biegów ze srebrnymi szwami. Na progach znalazły się ponadto ozdobne listwy z polerowanej stali szlachetnej.

Przestrzeń bagażowa nowej wersji Mitsubishi zaopatrzona została w praktyczną "wannę" z tworzywa sztucznego, która ułatwia transport różnych materiałów.

Dostępne są następujące kolory nadwozia: niebieski Maritim, srebrny Hamilton oraz czarno-srebrny Hamilton.