Space Star z silnikiem o pojemności 1,6

Space Star z silnikiem o pojemności 1,603.06.2001
98-konna jednostka wypełni lukę między wersją podstawową (1,3) a topową (1,8) tego samochodu. Ta zbudowana w holenderskim Born nowa odmiana na rynku europejskim dostępna jest od początku maja tego roku ...

Space Star z silnikiem o pojemności 1,6 1 Mitsubishi wprowadziło model Space Star z silnikiem o pojemności 1600 cm³. Ta 98-konna jednostka wypełni lukę między wersją podstawową (1,3) a topową (1,8) tego samochodu. Ta zbudowana w holenderskim Born nowa odmiana na rynku europejskim dostępna jest od początku maja tego roku.

Również w maju do sprzedaży trafi model specjalny "Pinin life". Od pozostałych Space Star różni się on 16-calowymi alufelgami, zmienionym wnętrzem, przyciemnianą szybą tylną i zmienionymi szybami bocznymi.

Space Star z silnikiem o pojemności 1,6 2 Kolejną nowością Mistubishi jest pakiet medialno-rozrywkowy, który ma być oferowany w Pajero i Space Wagon. System ten zadedykowany został podróżującym na tylnym siedzeniu dzieciom, które mogą teraz oglądać na DVD swoje ulubione filmy. Wyświetlane są one na dwóch ekranach LCD o wymiarach 9x16 wbudowanych w zagłówki przednich foteli.

W tylnych słupkach zainstalowane zostały wtyki do podłączenia słuchawek, których zastosowanie zapobiega rozpraszaniu kierowcy. Przewidziana została również możliwość podłączenia Sony Playstation oraz odbiornika TV. W Pajero sterowany pilotem odtwarzacz DVD umieszczony został w przesuwanym podłokietniku środkowym.