Nowy Nissan LEAF - zadziw swoje zmysły

Nowy Nissan LEAF - zadziw swoje zmysły24.08.2017
Wyposażony w najnowocześniejsze technologie zupełnie nowy Nissan LEAF zadziwi zmysły i podniesie poprzeczkę na rynku samochodów elektrycznych. Model zostanie zaprezentowany po raz pierwszy 6 września 2017 r. w Japonii.

Nowy Nissan LEAF, w 100% elektryczny i bezemisyjny symbol inteligentnej mobilności Nissana, oferuje zupełnie nowe doznania podczas bezszelestnej jazdy. Dzięki technologiom inteligentnej mobilności Nissana kierowca zyskuje większą pewność i lepszą widoczność oraz lepiej wyczuwa otoczenie samochodu. Ekskluzywne i wysmakowane wykończenie wnętrza zapewnia natomiast poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Nissan jest pionierem na rynku samochodów elektrycznych odkąd wprowadził na rynek model LEAF — pierwszy na świecie samochód elektryczny produkowany z myślą o masowym odbiorcy. Dziś Nissan LEAF jest najlepiej sprzedającym się samochodem elektrycznym na świecie — do klientów trafiło już ponad 280 000 egzemplarzy tego modelu.

Nissan LEAF 2017

Transmisja z premiery Nissana LEAF w Internecie

Transmisję ze światowej premiery nowego Nissana LEAF 6 września 2017 r. w Japonii będzie można oglądać na żywo w Internecie. Wystarczy zajrzeć na globalny kanał Nissana na YouTube oraz śledzić informacje publikowane na koncie @Nissanmotor.

Najnowsze informacje ukazują się też pod hashtagami #Nissan #LEAF #ElectrifyTheWorld, pod którymi można również przyłączyć się do dyskusji.

Źródło: Nissan