Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
eeeee
brak opinii

Nissan Leaf

Nissan LEAF '2010Nissan LEAF '2010Nissan LEAF '2010Nissan LEAF '2010

Ceny nowych modeli

Nissan Leaf - Fotogalerie

Ostatnie 30 wiadomości związane z Nissan Leaf:

Nissan rozszerza ofertę modelu LEAF

Nissan rozszerza ofertę modelu LEAF Nissan zapowiedział wprowadzenie nowych wersji do oferty modelu LEAF, tym samym jeszcze bardziej zwiększając atrakcyjność najpopularniejszego w 100% elektrycznego samochodu w Europie.

3000 Nissanów LEAF e+ 3.ZERO Limited Edition kupionych w przedsprzedaży

3000 Nissanów LEAF e+ 3.ZERO Limited Edition kupionych w przedsprzedaży Dwie trzecie przydziału Nissanów LEAF e+ 3.ZERO Limited Edition dla Europy rozeszło się w ciągu zaledwie miesiąca od prezentacji modelu na targach CES w Las Vegas.

Nissan LEAF najpopularniejszym samochodem elektrycznym w Europie

Nissan LEAF najpopularniejszym samochodem elektrycznym w Europie Udoskonalenia wprowadzone w Nissanie LEAF obejmują wydłużony zasięg, nowe funkcje oparte na połączeniu z Internetem oraz dodatkowe opcje wyposażenia.

Premiera modeli Nissan LEAF 3.ZERO o większej mocy i zasięgu

Nissan-LEAF-3-Zero 7Nissan potwierdził ewolucję odnoszącego sukcesy elektrycznego modelu LEAF, ogłaszając wprowadzenie na rynek dwóch nowych wersji LEAF 3.ZERO. Nowa oferta przypadnie do gustu szerszemu gronu nabywców samochodów elektrycznych, a oba modele ...

Nissan prezentuje elektryczny samochód wyścigowy LEAF NISMO RC

Nissan-Leaf-Nismo-RC 730 listopada w Tokio zaprezentowany został nowy Nissan LEAF NISMO RC - elektryczny samochód wyścigowy rozwijający ponad dwukrotnie wyższą moc i moment obrotowy niż jego poprzednik. Prezentacja miała miejsce w Nissan Crossing w dzielnicy ...

Zaledwie rok od premiery bestsellerowy Nissan LEAF święci triumfy w całej Europie

Zaledwie rok od premiery bestsellerowy Nissan LEAF święci triumfy w całej Europie Rok po globalnej premierze nowy Nissan LEAF nie traci impetu w gromadzeniu nagród i ustanawianiu kolejnych rekordów sprzedaży, a w pełni elektryczny napęd Nissana LEAF i dynamiczne osiągi samochodu cieszą się powszechnym uznaniem.

Pozostałe artykuły ...