Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
fffhe
3.91

Nissan Micra

Nissan Micra C+C '2010Nissan Micra C+C '2010Nissan Micra C+C '2010Nissan Micra C+C '2010

Nissan Micra jest typowo miejskim pojazdem japońskiego producenta, który produkowany od wielu lat przeszedł kilka modernizacji: od kanciastego auta z lat 80. po nowoczesny, opływowy model z 2003 roku, który skierowany był głównie do damskiej części nabywców. Samochód ten cieszy się sporą popularnością, co jest zapewne zasługą jego przestronnego wnętrza, niezawodności oraz dynamicznych, a zarazem oszczędnych silników. Występuje w wersji trzy- i pięciodrzwiowej.

Dużą wagę producent przyłożył także do maksymalnej automatyzacji, ułatwiającej prowadzenie i obsługę auta – mamy więc w Micrze inteligentny system pozwalający na otwarcie drzwi samochodu bez pomocy kluczyka, automatyczną klimatyzację wycieraczki, światła, EPS. Istnieje także sportowa wersja Micry o obniżonym, twardszym zawieszeniu oraz coupé kabriolet ze składanym automatycznie szklanym dachem.

W 2016 roku podczas Paris Motor Show miała miejsce premiera piątej już generacji Nissana Micra. Pod koniec roku auto weszło do produkcji seryjnej, natomiast w marcu 2017 pojawiło się w salonach sprzedaży.

Ceny nowych modeli

Nissan Micra - Fotogalerie

Ostatnie 29 wiadomości związane z Nissan Micra:

Oferta promocyjna na Nissana Micra

Oferta promocyjna na Nissana Micra Piąta, rewolucyjna generacja modelu, zadebiutowała na rynku dwa lata temu i teraz ten atrakcyjny miejski hatchback dostępny jest w ramach specjalnej oferty z rabatami do 4000 zł za egzemplarze z roku produkcji 2019.

Nissan na Poznań Motor Show 2019

Nissan na Poznań Motor Show 2019 Centralne miejsce stoiska japońskiego producenta zajmuje specjalna wersja najpopularniejszego samochodu elektrycznego na świecie - wyścigowego Nissana LEAF NISMO RC.

Nissan Micra w limitowanej wersji N-Way

Nissan Micra w limitowanej wersji N-Way Limitowana wersja N-Way charakteryzuje się gama wyrazistych kolorów, które ubarwią każdą podróż i sprawią, że pojazd zwróci uwagę innych użytkowników dróg. Limitowana edycja jest dostępna w dwóch wersjach wyposażenia.

Nissan na Poznań Motor Show 2018

Nissan-Poznan-Motor-Show 0809Ubiegłoroczne wyniki sprzedaży udowodniły, że Polacy wysoko cenią crossovery oraz samochody elektryczne Nissana. Właśnie na tych modelach jest oparta ekspozycja marki na największych w Polsce targach motoryzacyjnych. Na stoisku Nissana, ...

Nowy Nissan Micra z silnikiem 1.0 - mistrz miejskiej jazdy

Nissan-Micra 10Nowy Nissan Micra w bazowej wersji z silnikiem 1.0 odgrywa kluczową rolę w sukcesie sprzedaży w segmencie B. Klienci są pod wrażeniem doskonałej równowagi pomiędzy komfortem jazdy po mieście i niskimi kosztami eksploatacji. Nissan Micra - ...

Nissan Micra BOSE Personal Edition - wersja limitowana

38 Nissan Micra BOSENissan Micra BOSE Personal Edition trafił właśnie do sprzedaży. Łączy najatrakcyjniejsze elementy wyrazistej stylistyki z wysoką jakością systemu audio. Ta wersja samochodu powstała dla uczczenia długofalowej współpracy Nissana z firmą ...

Pozostałe artykuły ...