Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
ffffe
4.06

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai+2 '2010Nissan Qashqai+2 '2010Nissan Qashqai+2 '2010Nissan Qashqai+2 '2010

Nissan Qashqai to kolejny SUV w ofercie Nissana. Opiera się na modelu studyjnym o tej samej nazwie przedstawionym w 2004 roku.

Gotowy model seryjny po raz pierwszy zaprezentowano go na paryskim salonie samochodowym w 2006 roku, a na rynku pojawił się w roku następnym. Nissan chciał dzięki Qashqai wypełnić lukę w ofercie między Nissanem Tiidą, a Nissanem Primerą. Do jego podstawowego wyposażenia należą m.in. poduszki powietrzne, ABS i ESP. Jest dostępny z napędem na przednie lub wszystkie koła. Dynamiczna, smukła sylwetka Qashqai przypomina nieco Nissana Murano.

Druga generacja Qashqai (J11) została zaprezentowana w listopadzie 2013 roku. W 2017 roku podczas North American International Auto Show w Detroit ogłoszono wprowadzenie modelu Qashqai na rynek USA pod nazwą Rogue Sport.

Ceny nowych modeli

Nissan Qashqai - Fotogalerie

Ostatnie 30 wiadomości związane z Nissan Qashqai:

Nissan na Poznań Motor Show 2019

Nissan na Poznań Motor Show 2019 Centralne miejsce stoiska japońskiego producenta zajmuje specjalna wersja najpopularniejszego samochodu elektrycznego na świecie - wyścigowego Nissana LEAF NISMO RC.

Nissan Qashqai z nowymi silnikami Diesla już dostępny w Polsce

Nissan Qashqai z nowymi silnikami Diesla już dostępny w Polsce Nissan ulepsza swoją ofertę, do sprzedaży trafiły wersje modelu Qashqai z nowymi jednostkami wysokoprężnymi 1.7 dCi. Ceny dla polskiego odbiorcy zaczynają się od 102 990 złotych.

Nissan Qashqai N-Motion - kompaktowy crossover w nowej stylizacji

Nissan Qashqai N-Motion - kompaktowy crossover w nowej stylizacji Nissan Qashqai N-Motion, specjalna wersja bestsellerowego crossovera Nissana, trafiła właśnie do sprzedaży. Dodatkowe wyposażenie obejmuje m.in. srebrne nakładki na zderzaki, relingi dachowe oraz specjalne 19-calowe felgi.

Cztery nowe zespoły napędowe z silnikami Diesla w crossoverze Nissan Qashqai

Cztery nowe zespoły napędowe z silnikami Diesla w crossoverze Nissan Qashqai Nissan wprowadza cztery zupełnie nowe zespoły napędowe z silnikami Diesla w modelu Qashqai - najlepiej sprzedającym się crossoverze w Europie. Wszystkie spełniają najnowszą normę emisji spalin Euro 6d‑Temp.

Nissan Qashqai oferuje użytkownikom crossoverów nowy poziom osiągów

Nissan Qashqai oferuje użytkownikom crossoverów nowy poziom osiągów Do sprzedaży trafił właśnie Nissan Qashqai z zupełnie nowym silnikiem benzynowym o pojemności 1,3 litra, rozwijającym moc 140 lub 160 KM z 6 biegową przekładnią manualną lub najnowszym 7 biegowym dwusprzęgłowym automatem (DCT).

Nissan Qashqai z systemem ProPILOT już w sprzedaży

Nissan-Qashqai-ProPILOT 1System ProPILOT, czyli najnowocześniejsza technologia wspomagająca kierowcę opracowana przez Nissana, jest już dostępny w crossoverze Qashqai. ProPILOT współpracujący z układem kierowniczym, sterowaniem przyspieszeniem oraz hamulcami ...

Pozostałe artykuły ...