Premierowy tydzień Nissana

Premierowy tydzień Nissana14.09.2007
Do 23 września potrwa Tydzień Nowości w salonach Nissana. Szybkie wzbogacanie linii modelowej Nissan powoduje, że jednocześnie odbędą się premierowe prezentacje Tiidy w wersji hatchback, pick-upa Navara...

...i terenowego Pathfindera po liftingu oraz drugiej generacji SUV-a X-Trail, który dotychczas nie miał odrębnej premiery.

Premierowy tydzień Nissana 1 X-Trail 2007 jest dłuższy od swojego poprzednika aż o 17 centymetrów, ma większy i znacznie bardziej funkcjonalny, bo dwupoziomowy bagażnik, nowe światła przednie i tylne oraz grill. Nowa deska rozdzielcza w niczym nie przypomina surowej deski znanej z poprzedniej wersji X-Traila.

Tydzień Nowości Nissana jest okazją do przetestowania nowych silników Diesla o mocach 150 i 177 KM oraz nowoczesnego napędu ALL MODE 4x4-i, z czujnikami monitorującymi boczne, przednie i tylne przeciążenia, ślizg oraz kąty skrętu.

Zdecydowanie wyższa popularność hatchbacków niż sedanów na naszym rynku każe zakładać duże zainteresowanie rodzinną Tiidą, właśnie w wersji pięciodrzwiowej. Tym bardziej, że podczas Tygodnia Nowości samochód będzie objęty specjalną promocją cenową – przekonuje Przemysław Gadomski z salonu Japan Motors.

Premierowy tydzień Nissana 2 Także zmiany jakie przeszły Navara i Pathfinder najlepiej będzie można ocenić podczas Tygodnia Nowości. Najistotniejszą modyfikację – wyposażenie Pathfindera z manualną skrzynią biegów w system wspomagania przy ruszaniu pod górę – trzeba po prostu przetestować, a brzmienia dziesięciogłośnikowego systemu Bose – posłuchać.

Źródło: autor: Kamila Dzika, fot. Nissan