3 modele specjalne na 25-lecie Nissana Micry

3 modele specjalne na 25-lecie Nissana Micry10.11.2007
Nissan Micra, w Japonii znany jako Nissan March obchodzi dwudzieste piąte urodziny i z tej okazji producent przygotował trzy edycje specjalne modelu: March 25th Happiness, March Plus Safety i March KISEKAE.

Od dziś znajdują sie one w sprzedaży we wszystkich salonach samochodowych w Japonii.

Polakierowany w powściągliwym odcieniu jedwabnego beżu March 25th Happiness oparto o model March 12S i modele 14S FOUR. Jego wnętrze wyposażono w wykładzinę dachu pochłaniającą przykre zapachy, system automatycznego oświetlenia kabiny i inne gadżety umilające życie.

3 modele specjalne na 25-lecie Nissana Micry 1 March Plus Safety bazuje na modelu March 25th Happiness (z napędem na 2 lub 4 koła) oraz modelach 12E i 14E FOUR. Zgodnie z nazwą posiada obszerny pakiet bezpieczeństwa, w skład którego wchodzą boczne poduszki powietrzne typu SRS dla kierowcy i pasażera na przednim siedzeniu oraz poduszki kurtynowe typu SRS.

March KISEKAE, opiera się o te same modele, co March 25th Happiness i posiada ekskluzywne obicia foteli oraz wykończenia wnętrza, które klient może dostosować do własnego gustu.

Ceny to od1189650 do 1566600 jenów.

Źródło: Nissan