Jak będzie wyglądać Nissan Murano 2009?

Jak będzie wyglądać Nissan Murano 2009?12.11.2007
Nowa wersja Nissana Murano zadebiutuje podczas tegorocznego Salonu Samochodowego w Los Angeles, ale już teraz producent ujawnił kilka zdjęć przedstawiających jego wygląd. Jakie więc zmiany czekają nas w tym modelu?

Jak będzie wyglądać Nissan Murano 2009? 1Niestety musimy zmartwić (a może nie?) wszystkich miłośników Nissana, ponieważ koncern tym razem nie przyłożył się specjalnie do pracy. Wygląd nadwozia nie odbiega znacznie od aktualnej wersji, zastosowano raczej bardzo delikatny facelifting.

Druga generacja Murano zachowała dotychczasową sylwetkę, dodano jedynie kilka nowych szczegółów, takich jak nieco uwypuklone tylne światła, czy zapożyczone prawdopodobnie z Nissana Rouge, wybrzuszone nadkola, nadające Murano muskularny wygląd.

Jak będzie wyglądać Nissan Murano 2009? 2 Oglądając wizualizację wnętrza można również zauważyć, że nowe Murano będzie wyposażone w panoramiczny dach.

Producent ma ujawnić więcej szczegółów w przyszłym tygodniu, a nowe Murano pojawi się w salonach sprzedaży na początku przyszłego roku.

Podsumowując można powiedzieć, że zmiany nie powalają na kolana, jednak Murano 2009 prezentuje się dość elegancko.

Źródło: fot. Nissan