Ania Dąbrowska wybrała Nissana Micrę

Ania Dąbrowska wybrała Nissana Micrę27.06.2008
Nissan Sales Central & Eastern Europe rozpoczął współpracę z jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek młodego pokolenia - Anią Dąbrowską. Wizerunek artystki idealnie odpowiada grupie docelowej, ...

...do której kierowany jest Nissan Micra, dlatego Nissan zdecydował się zaproponować Ani Dąbrowskiej, by została Twarzą Nissana Micry. Micra to samochód przede wszystkim dla młodych, aktywnych kobiet - jest wygodny, praktyczny i elegancki.

Ania Dąbrowska wybrała Nissana Micrę 1Uważany jest za idealne auto do miasta. Artystka bez wahania zgodziła się na współpracę gdyż Micra wielokrotnie, w swojej 25-cio letniej historii, udowodniła, że jest produktem godnym zaufania. Między innymi zdobyła, jako pierwszy japoński samochód, prestiżowy tytuł Międzynarodowego Samochodu Roku.

Ania Dąbrowska doceniła w Nissanie Micra jej główne cechy, które pozwalają zaoszczędzić cenny czas. Są nimi: zwrotność, (Micra ma najmniejszy promień skrętu w klasie) łatwość w parkowaniu, świetną widoczność z miejsca kierowcy, wypukłości na lampach pozwalające ocenić krańce auta, posiada również system ułatwiający parkowanie. Ponadto rozwiązania techniczne Micry ułatwiają poruszanie się po mieście i dzięki nim jazda Micra cieszy jak nic innego. Wśród nich jest między innymi inteligentny kluczyk, którego nigdy nie musi wyjmować z torebki, automatyczne włączanie świateł oraz wycieraczki z czujnikiem deszczu,

Ania Dąbrowska wybrała Nissana Micrę 2rozbudowany system audio, zintegrowany zestaw głośno mówiący Bluetooth, ruchomą tylną kanapę pozwalającą w razie potrzeby powiększyć bagażnik bądź przestrzeń dla pasażerów, automatyczna klimatyzację.

Micra dostępna jest w trzech wersjach wyposażenia: Visia, Acenta, Tekna oraz z benzynowymi silnikami o pojemnościach 1.2 i 1.4 litra oraz z silnikiem diesla 1.5 litra. Jej ceny rozpoczynają się już od 36900 pln.

Wizerunek Ani zostanie wykorzystany w różnych formach komunikacji. Pierwszym efektem współpracy było pojawienie się auta w teledysku promującym płytę. Ponadto Nissan został sponsorem trasy koncertowej "Micra Tour" i weźmie udział zarówno w trasie koncertowej, jak i kampanii promującej trasę, także poprzez ekspozycje samochodów w miejscach koncertów.

Źródło: Nissan