NISSAN 350Z najlepszym autem sportowym

NISSAN 350Z najlepszym autem sportowym26.09.2008
Zespół redakcyjny magazynu What Car? wybrał Nissana 350Z "Najlepszym autem sportowym" w tegorocznej edycji plebiscytu na najlepszy samochód używany. Kierujący działem pojazdów używanych magazynu What Car? Matt Sanger stwierdził: ...

„Model 350Z nie jest subtelny; jest nowoczesnym ucieleśnieniem starej szkoły. W połączeniu z agresywną stylistyką i chrapliwym brzmieniem układu wydechowego daje to auto, które w pełni zasługuje na przyznany mu tytuł. Jest wspaniały.”

NISSAN 350Z najlepszym autem sportowym 1 Zaprojektowana tak, by być prawdziwym, nieznającym kompromisów autem sportowym, nowoczesna Z-ka nie zapomniała o swoim dziedzictwie, odwołującym się do legendarnego modelu 240Z z początku lat 70. Od premiery w październiku 2003 roku Nissan 350Z zdobył wiele nagród, przyznanych przez przedstawicieli wszystkich rodzajów mediów.

Dzięki dużemu popytowi i rozsądnemu podejściu do wielkości sprzedaży w czasie cyklu życia modelu, 350Z utrzymuje swoją wysoką wartość jako auto używane, szczególnie w porównaniu z wieloma rywalami. Z punktu widzenia klienta świadomość tego, że wartość auta przy jego odsprzedaży pozostanie wysoka, zapewnia poczucie spokoju i pewności.

Źródło: Nissan