NISSAN Navara i Pathfinder w wersji Platinum

NISSAN Navara i Pathfinder w wersji Platinum02.10.2008
W naszym kraju od początku roku do końca sierpnia Nissan sprzedał 963 sztuk modelu Navara, co jest najlepszym wynikiem w tym segmencie. W związku z ogromną popularnością Nissan wprowadza do oferty ekskluzywne, limitowane wersje obu modeli o nazwie Platinum ...

Kolejny rok z rzędu Nissan Navara utrzymuje pozycję najpopularniejszego w Polsce i Europie pickupa. W naszym kraju od początku roku do końca sierpnia Nissan sprzedał 963 sztuk, co jest najlepszym wynikiem w tym segmencie. W związku z ogromną popularnością, jaką cieszą się modele Navara i Pathfinder, Nissan wprowadza do oferty ekskluzywne, limitowane wersje obu modeli o nazwie Platinum.

Wersje te będą w standardzie najwyższą wersją wyposażenia, ponad dotychczasowym górnym poziomem "LE". Do cech wyróżniających wersję Platinum zaliczać się będą:
- Unikatowy kolor karoserii o nazwie Black Pepper
- “Metaliczny” kolor zewnętrzny relingów dachowych, atrapy chłodnicy, osłony progu, obudów lusterek, nakładki tylniej klapy (Pathfinder), stopnia części ładunkowej (Navara), klamek oraz felg
- Felgi aluminiowe
- Skórzana tapicerka obejmująca również obicia drzwi i podłokietnik w kolorze biszkoptowym ze szwami w kontrastującej barwie
- Dostępne jedynie w wersji Platinum elementy wykończenia wnętrza takie jak: zgrany z całością kolor metalizowanych elementów wykończenia wnętrza, szwy poszycia kierownicy i drążka hamulca w kontrastowym kolorze.

NISSAN Navara i Pathfinder w wersji Platinum 1 Ceny modelu Navara Platinum rozpoczynają się już od 97 377 złotych netto, w wersji z podwójną kabiną oraz napędem na 4 koła. W tej wersji w standardzie znajduje się blokada mechanizmu różnicowego, tempomat, radio z sześciopłytową zmieniarką CD, sterowanie systemem audio w kole kierownicy, komputer pokładowy, elektryczne sterowanie przednich foteli, wspomnianą skórzaną tapicerkę oraz elektrycznie regulowane okno dachowe. Warto przypomnieć, że w obecnej ofercie ceny modelu Navara zaczynają się od już od 54 836 złotych netto w wersji podstawowej.

Oba modele napędza sprawdzony dieslowski silnik o pojemności 2.5 litra i mocy 171 KM z imponującym momentem 403Nm dostępnym przy 2,000 obrotów. Napęd przenoszony jest na wszystkie koła dzięki wypróbowanemu napędowi. Wersja Platinum dostępna jest już w salonach Nissana.

Źródło: Nissan Europe