Powiększa się autoryzowana sieć Nissana

Powiększa się autoryzowana sieć Nissana26.01.2009
23 stycznia 2009 został otwarty kolejny autoryzowany salon Nissana. Nowy obiekt należący do firmy Polmotor znajduje się w Szczecinie. Stylizacja zewnętrzna jak i wewnętrzna są w pełni zgodne z najnowszymi zasadami identyfikacji wizualnej firmy,...

...a salon o powierzchni 1800 m.kw. jest dużo większy od poprzedniego. Dla Polmotor to 15 rok współpracy z Nissanem; w tym czasie sprzedaż firmy wzrosła ponad 20 krotnie a rok 2008 zamknął się wynikiem 760 sprzedanych aut (626 w Szczecinie i 136 w obiekcie w Koszalinie)

Powiększa się autoryzowana sieć Nissana 1 Podczas ceremonii Dyrektor Zarządzający Nissan Sales Central & Eastern Europe Pierre Boutin powiedział „Z dumą otwieram ten salon, który należy do najlepszych jakie widziałem w swojej karierze; zarówno w Europie jak i Ameryce Północnej” „z drugiej strony wiem, że w działalności firmy Polmotor nie chodzi o to by zachwycić pięknem obiektu. To środek do uzyskania pełnej satysfakcji klienta a ten utrzymuje się na najwyższym poziomie już od lat. Dziękuję za to właścicielom i całemu zespołowi” dodał Pierre Boutin.

„Nasz nowy salon jest przede wszystkim poszerzeniem możliwości rozwoju firmy, ponieważ obiekt jest dużo przestronniejszy i lepiej przystosowany do obsługi klientów. To uwieńczenie naszych niemal 15-letnich starań, by każdego dnia dostarczać ludziom najlepsze produkty i usługi” - powiedział prezes Nissan Polmotor, Jan Przepłata.

Nową siedzibę otwarto z rozmachem. Tematem przewodnim imprezy inauguracyjnej była Japonia i przez kilka godzin salon był niewątpliwie najbardziej orientalnym miejscem w całym Zachodniopomorskim.

Powiększa się autoryzowana sieć Nissana 2„To ojczyzna firmy Nissan i uważam, że świetnie oddaje jego ducha. Japończycy kochają prostotę w eleganckim wydaniu i równocześnie są pionierami rozwiązań technologicznych. Taki właśnie był zamysł naszego nowego salonu – postanowiliśmy stworzyć miejsce urzekające stylem i innowacyjnością zarazem” - mówi Przepłata.

Ukoronowaniem wieczoru była pierwsza w Polsce prezentacja najnowszej generacji legendy motoryzacji, Nissana GT-R. Ta niezwykła maszyna, posiadająca składany ręcznie silnik o pojemności 3,8 litra i mocy 480 koni mechanicznych, przełamuje standardy prędkości, obsługi i prowadzenia. „To supersamochód dla każdego i dowód naszej motoryzacyjnej pasji. Wynik uzyskany na niezwykle trudnym torze Nürburgring Nordschleife, 7 minut i 29 sekund, czyni go prawdziwym demonem prędkości w swojej klasie. To jeden z najlepszych rezultatów osiągniętych przez seryjnie produkowane auto. Nissan GT-R w pełni ukazuje upór, z jakim dążymy do wzbogacenia ludzkiego życia poprzez produkcję pojazdów najwyższej jakości i rozwijanie technologii trwale zmieniających motoryzację” - kończy Przepłata.

Źródło: Nissan