NISSAN 370Z - powrót legendy już w połowie czerwca

NISSAN 370Z - powrót legendy już w połowie czerwca03.06.2009
Nowy 370Z to legendarny sportowy model Nissana w zupełnie nowym wydaniu - jeszcze zwrotniejszy, jeszcze szybszy i jeszcze praktyczniejszy, a dzięki nowemu silnikowi V6 3.7 331 KM - dostarczający jeszcze więcej przyjemności z jazdy.

Jest krótszy i lżejszy od poprzednika, i naszpikowany nowymi technologiami, takimi jak automatyczna skrzynia biegów oferowana po raz pierwszy w Europie oraz układ Synchro Rev Control optymalizujący zmianę przełożeń w trybie manualnym. Synchro Rev Control (SRC) to pierwszy na świecie system pełnej synchronizacji zmiany przełożeń z prędkością obrotową silnika, zapewniający perfekcyjnie płynną zmianę biegu na wyższy lub niższy, w czasie znacznie krótszym niż udaje się to większości bardzo dobrych kierowców stosujących tradycyjną metodę jednoczesnego naciskania pedału hamulca i przyspieszenia.

W ramach ogólnopolskiej prezentacji modelu dwa egzemplarze 370Z odwiedzą następujące miasta w Polsce:
• Chorzów w dniu 15 czerwca
• Lublin w dniu 16 czerwca
• Bydgoszcz w dniu 17 czerwca
• Warszawa w dniu 18 i 19 czerwca

O szczegółach prezentacji będą informować Dealerzy zlokalizowani w poszczególnych miastach: Japan Motors w Chorzowie, Autoniss w Lublinie, Yama w Bydgoszczy, Japan Motors w Warszawie (prezentacja 18 czerwca) i Odyssey w Warszawie (prezentacja 19 czerwca)

NISSAN zaprasza wszystkich potencjalnych klientów, którzy zechcą po raz pierwszy obejrzeć ten samochód.

W Polsce model 370Z będzie oferowany w cenie od 174 400.

Źródło: Nissan