Seksapil to broń Nissana Juke

Seksapil to broń Nissana Juke16.06.2011
Nissan Juke zwyciężył w 18, corocznym plebiscycie Samochód Roku 2011 według magazynu Playboy w kategorii "Auto z seksem". Zwycięstwo zostało oficjalnie ogłoszone podczas uroczystej Gali Playboya w dniu 13 czerwca w Pałacu Zamoyskich w Warszawie.

Nagrodę w imieniu Firmy Nissan odebrał Maciej Klenkiewicz, Dyrektor polskiego oddziału Nissan Sales Central & Eastern Europe, a dziękując za przyznane wyróżnienie, powiedział: Powszechnie wiadomo, że Nissan jest ekspertem od crossoverów. Qashqai jest najlepiej sprzedający się, Qashqai+2 najbardziej funkcjonalny, Murano najbardziej oryginalny - nie mamy nic przeciwko temu, by Juke był najseksowniejszy.

W uzasadnieniu jury, które przyznało temu małemu, miejskiemu crossoverowi oryginalny tytuł "Auto z seksem 2011" czytamy: Jest mały, zadziorny i świetnie wygląda. Juke zasłużył na nasze uznanie także dlatego, że niewiele konkurencyjnych aut daje kierowcy taką frajdę z jazdy. Ma w sobie to „coś", co my, playboye, nazywamy seksapilem. Ten Nissan to ładne i fajne auto, po prostu.

Juke nie tylko dołączył w październiku 2010 do rodziny crossoverów Nissana jako młodszy brat bardzo popularnego modelu Qashqai, ale także zdobywając nagrodę Playboya, znalazł się wraz z modelami Qashqai (kategoria "Znak Czasów", rok 2007), Navara (kategoria "Auto dla Twardziela", rok 2006) i GT-R ("Auto dla Twardziela", rok 2008) w zaszczytnym gronie laureatów tego plebiscytu.

Źródło: Nissan