Nowy Nissan Pathfinder

Nowy Nissan Pathfinder20.12.2011
Nissan przygotowuje się do premierowego pokazu nowego pojazdu koncepcyjnego będącego w istocie nowoczesnym ujęciem znanego już modelu Pathfinder. Nowa odsłona Pathfindera zadebiutuje 9 stycznia 2012 roku podczas ...

...North American International Auto Show w Detroit. Jak zapowiada producent, nowy Pathfinder będzie łączyć wszystkie zalety tradycyjnego SUVa z wyrazistą stylistyką aerodynamicznego nadwozia, a wszystko to na zupełnie nowej platformie.

Nowy Nissan Pathfinder 1 Nowy Nissan Pathfinder będzie mógł przewieźć do siedmiu osób i oprócz tego oferować będzie sporo miejsca do przewozu bagaży lub innych ładunków. Koncepcyjny Pathfinder z napędem na cztery koła będzie zapowiedzią nowej generacji modelu, która wejdzie do produkcji jesienią przyszłego roku.

Nissan zaprezentował na razie tylko jedną wizualizację Pathfindera. "Teaser" nie odsłania jednak zbyt wiele. Producent przygotował także specjalną stronę internetową , by fani mogli na bieżąco zapoznawać się z kolejnymi szczegółami dotyczącymi nowej odsłony modelu.

Źródło: Nissan, opracowanie: BM