Peugeot 308 Roadtrip

Peugeot 308 Roadtrip22.06.2020
Wraz z wprowadzeniem na rynek nowej gamy Peugeot 308 wyposażonej w cyfrowy Peugeot i-Cockpit, marka wprowadza specjalną serię o nazwie "Roadtrip".

Ta limitowana seria, która bazuje na poziomie wyposażenia Allure Pack, jest dostępna zarówno w wersji hatchback, jak i SW (wersja kombi).

Dzięki charakterystycznemu wystrojowi i standardowemu wyposażeniu, specjalna seria "Roadtrip" jest szczególnie predysponowana do podróży.

Peugeot
Peugeot 308 Roadtrip

Wyróżniające elementy

Peugeot 308 "Roadtrip" posiada charakterystyczne elementy, niektóre z nich zaprojektowane specjalnie dla tej serii. Spersonalizowane wnętrze Orange Sunset idealnie komponuje się z lakierem Niebieski Vertigo, nowością w gamie Peugeot 308. Lakier ten ma głębię i nasycenie koloru uzyskane dzięki zastosowaniu technologii trzech warstw. Technika ta wymaga drugiej warstwy bazowej przed nałożeniem lakieru, aby uzyskać większy efekt, nawet w sytuacjach słabego oświetlenia. Unikatowy w tej gamie kolorystycznej, Niebieski Vertigo pojawił się przy okazji premier nowego Peugeot 208 i nowego Peugeot 2008. Specjalna seria "Roadtrip" dostępna jest również we wszystkich innych kolorach nadwozia proponowanych w gamie Peugeot 308.

Z zewnątrz specjalna seria "Roadtrip" jest rozpoznawalna na pierwszy rzut oka dzięki:

  • logo "Roadtrip" umiejscowionemu na przednich błotnikach,
  • 16-calowym felgom „ZYRCON” w wersji diamentowanej,
  • przyciemnianym szybom w tylnych drzwiach i klapie bagażnika.
Peugeot
Peugeot 308 Roadtrip

Dzięki elementom charakterystycznym dla tej wyjątkowej serii, wnętrze również robi niepowtarzalne wrażenie:

  • tapicerka Alcantara© Mistra z przeszyciami w kolorach Orange Sunset i Szary Tramontane,
  • logo "Roadtrip"na przednich siedzeniach,
  • dywaniki podłogowe z przeszyciami Orange Sunset i Szary Tramontane,
  • kierownica, panele drzwiowe, centralny podłokietnik, dźwignia zmiany biegów (w wersji manualnej) z przeszyciami w kolorach Orange Sunset i Szary Tramontane,
  • aluminiowy zestaw pedałów, podnóżek i progi drzwi z logo Peugeot.

Źródło: Peugeot