Peugeot 308 na starcie

Peugeot 308 na starcie16.10.2007
Ponad 400 zaproszonych gości miało możliwość po raz pierwszy z bliska obejrzeć najmłodsze dziecko marki. W czasie gdy w Alzacji, kolebce Peugeot, dziennikarze motoryzacyjni z całego świata przeprowadzali pierwsze jazdy testowe ...

...nowego modelu 308, Peugeot Polska zorganizowała prezentację w Sopocie nowej trzystaósemki dla wszystkich koncesjonerów, sprzedawców całej sieci Peugeot.

Peugeot 308 na starcie 1 Ponad 400 zaproszonych gości miało możliwość po raz pierwszy z bliska obejrzeć najmłodsze dziecko marki, zapoznać się z jego funkcjonalnością, właściwościami trakcyjnymi, ekonomiką jazdy i bezpieczeństwem, w obecności szefa projektu 308 Stephane’a Peureux z Paryża i prezesa Peugeot Polska Pierre’a Garnier,

Na bieżni sopockiego stadionu ustawiono blisko 200 samochodów, które wystartowały do wyścigu o zwycięstwo na polskim rynku samochodowym.

Tak więc Peugeot 308 zajechał do polskich salonów gdzie przez cały październik klienci będą mogli oglądać, testować i zamawiać nowy model. Od 8 listopada rozpocznie się oficjalna sprzedaż.

Źródło: Peugeot Polska