Castrol współpracuje z Subaru Rally Team

Castrol współpracuje z Subaru Rally Team05.02.2007
2 lutego załoga Kuzaj-Baran wystartowała podczas eliminacji Rajdowych Mistrzostw Polski z nowym sponsorem. Castrol, producent serii najnowocześniejszych olejów silnikowych Edge, nawiązał współpracę z teamem rajdowym Subaru ...

2 lutego załoga Kuzaj-Baran wystartowała podczas eliminacji Rajdowych Mistrzostw Polski z nowym sponsorem. Castrol, producent serii najnowocześniejszych olejów silnikowych Edge, nawiązał współpracę z teamem rajdowym Subaru.

Castrol współpracuje z Subaru Rally Team 1 Firma Castrol rozpoczęła współpracę z czołową polską załogą rajdową Subaru Poland Rally Team. Leszek Kuzaj i Jarek Baran w Subaru Impreza wystartowali z numerem pierwszym w Rajdzie Magurskim, będącym eliminacją Rajdowych Mistrzostw Polski. Faworyci zawodów mimo niepewnej pogody z optymizmem oceniają swoje szanse na zwycięstwo.

Współpraca z załogą Subaru potwierdza najwyższą jakość olejów serii Edge, opracowanych specjalnie dla najbardziej wymagających kierowców. Oleje przeszły szereg rygorystycznych testów laboratoryjnych, sprawdzą się więc doskonale także podczas zimowych zawodów, w trakcie których silnik narażony jest na ekstremalne obciążenia.

Zaangażowanie Castrola w rajdy samochodowe na całym świecie ma długą tradycję. W Polsce firma wspiera najlepszych zawodników już od lat 70-tych XX wieku. Castrol wspiera sporty motorowe, zapewniając kierowcom oleje świetnie sprawdzające się w ekstremalnych warunkach takich jak rajdy, wyścigi, czy bicie rekordów szybkości na lądzie i wodzie.

Źródło: Castrol, Subaru Rally Team