Subaru pospiesznie zmienia wygląd nowej Imprezy

Subaru pospiesznie zmienia wygląd nowej Imprezy07.06.2007
Wszystko wskazuje na to, że po serii krytycznych uwag od fanów kultowego modelu Impreza, dotyczących głównie przedniego grilla w nowym modelu, Subaru zdecyduje się na zmianę jego wyglądu ...

Wszystko wskazuje na to, że po serii krytycznych uwag od fanów kultowego modelu Impreza, dotyczących głównie przedniego grilla w nowym modelu, Subaru zdecyduje się na zmianę jego wyglądu.

Jeszcze przed prezentacją nowej Imprezy w USA, na nieoficjalnych stronach internetowych i blogach Subaru zaroiło się od mniej lub bardziej krytycznych uwag na temat wyglądu nowego modelu, w szczególności kształtu przedniej atrapy chłodnicy w wersji WRX przeznaczonej na rynek amerykański. Podczas oficjalnej prezentacji, która odbyła się 4 kwietnia pokazano Imprezę z niezmienionym i, co tu kryć, mało interesującym designem przedniego grilla. Jednak parę dni temu, podczas spotkania w Hollywood skupiającego tunerów Subaru, przedstawiono model WRX z zupełnie innym, o niebo lepiej wyglądającym przednim pasem, którego kształt według nieoficjalnych informacji zbliżony jest do europejskiej wersji Imprezy, którą zobaczymy na targach IAA we Frankfurcie.

Źródło: CarScoop, Informacja Moto Target