Porywające Alfy Romeo GTA i GTAm już dostępne w sprzedaży

Porywające Alfy Romeo GTA i GTAm już dostępne w sprzedaży28.06.2021
Polskim ambasadorem marki, która dziś oferuje jedne z ostatnich w Europie tzw. "power cars", jest Robert Kubica, kierowca F1 Alfa Romeo Racing Orlen.

„Świat Alfy Romeo Giulii GTAm zaczyna się tam, gdzie kończą się możliwości wielu samochodów, które chcą uchodzić za sportowe”, tymi słowami podsumowuje prowadzenie najnowszego modelu włoskiej stajni Maciej Ziemek, juror Car of the Year, najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu w branży.

Polska i zagraniczna prasa nie szczędzi zachwytów Giulii GTA i jej jeszcze bardziej ekstremalnej, 2-miejscowej wersji GTAm. W dobie racjonalnych decyzji i postępującej elektryfikacji branży motoryzacyjnej obie Giulie stanowią jedną z ostatnich okazji do spełnienia marzeń o posiadaniu i prowadzeniu tzw. „power car”, rasowego, sportowego samochodu.

Alfa Romeo
Alfa Romeo Giulia GTA Trofeo

Przyjmowanie zamówień na limitowaną edycję najbardziej sportowej Giulii GTA lub GTAm już rozpoczęte. Warto dodać, że liczba egzemplarzy na całym świecie nie będzie przekraczała 500 sztuk.

Doskonałe recenzje z testów prasowych, podkreślające nawiązanie do historycznej Giulii GTA Corsy z 1966 roku, moc, prędkość i czasy przejazdu osiągane na torach, a przede wszystkich radość towarzyszącą prowadzeniu obu Giulii, odzwierciedlają wysiłek u włożony w ostatnich latach w procesy związane z projektowaniem, wytwarzaniem i obsługą samochodów Alfy Romeo.

Marka stała się synonimem zaawansowanej inżynierii zrodzonej na torach wyścigowych i niezawodności, którą w Polsce podkreśla oferowana w standardzie 5-letnia gwarancja Maximum Care na wszystkie nowe samochody z limitem przebiegu aż do 200 tys. km. Ochrona działa zarówno na auta kupione przez Klientów indywidualnych, jak i flotowych, i obejmuje usterki elektryczne i mechaniczne wszystkich najważniejszych układów w samochodzie. Maximum Care pokrywa pełny koszt części, materiałów i robocizny niezbędnych do wykonania napraw, gwarantuje stosowanie oryginalnych części zamiennych, działa na terenie całej Europy i kilku państw ościennych, chroniąc użytkowników przed wzrostem cen czy podatku VAT.

Alfa Romeo
Alfa Romeo Giulia GTA Trofeo

Tak szeroki program niesie wymierne korzyści Klientom, jednocześnie ugruntowując zaufanie do marki. Co więcej, program został wsparty przez ambasadora marki w Polsce, Roberta Kubicę, kierowcę z zespołu F1 Alfa Romeo Racing Orlen. Historia i cechy charakteru tego zawodnika wpisują się w wartości marki Alfa Romeo, która swoje dziedzictwo zbudowała w oparciu o sukcesy w F1 w pierwszych dwóch sezonach mistrzostw, zdobytych przez sławy: Giuseppe Farinę i Juana Manuela Fangio. Dziś ich następca Robert Kubica poleca markę Alfa Romeo.

Pełna oferta modelowa Alfa Romeo jest dostępna na stronie www.alfaromeo.pl i u autoryzowanych Dealerów.

Źródło: Alfa Romeo