MotoNews.pl

Jaguar XJ X350 Sports Line Black Bison Edition

27 lipca 2011

Marka, model | ,
Wald Jaguar XJ 11

Jedna z najbardziej znanych firm tuningowych z Kraju Kwitnącej Wiśni – Wald International przedstawiła właśnie swoją wizję poprzedniej generacji modelu Jaguar XJ. W interpretacji Japończyków nosi on niezwykle długą nazwę: Jaguar XJ X350 Sports Line Black Bison Edition ’07.

Na program indywidualizacji oferowany przez Wald International składa się pakiet poprawiający aerodynamikę nadwozia, nowy zestaw 21-ca;owych felg oraz wykonany na specjalne zamówienie i nowy układ wydechowy. Niestety tym razem japońscy specjaliści nie pokusili się o żadne poprawki dotyczące mocy i osiągów pojazdu.

Oferowany przez Wald International „body kit” obejmuje nowy zderzak przedni ze zintegrowanymi światłami do jazdy dziennej LED, nowe fartuchy boczne sprawiające wrażenie, że pojazd został nieco niżej zawieszony, nowy zderzak tylny i dyskretny spojler na pokrywie bagażnika i przy tylnej szybie. Na błotnikach i obudowach lusterek bocznych Jaguara XJ pojawiły się diody LED.

Nowy układ wydechowy ma podwójne końcówki rur umieszczone po prawej i lewej stronie z owalnymi tłumikami stworzonymi specjalnie, by generowały określony dźwięk.

Zdjęcia: Wald International, opracowanie: BM