MotoNews.pl

Lexus wprowadza edycje specjalne modeli LS 460, ES 350 i CT 200h na rok 2012

06 października 2011

Marka, model | , , ,
Lexus wprowadza edycje specjalne modeli LS 460, ES 350 i CT 200h na rok 2012

Lexus oznajmił, że wprowadza na rynek edycje specjalne modeli LS 460, ES 350 i CT 200h na rok 2012, które będą bardziej sportowymi wariantami tych pojazdów, a jednocześnie będą oferować jeszcze wyższy poziom luksusu.

LS 460 Sport Special Edition
Pakiet Sport dla Lexusa LS 460 po raz pierwszy pojawił się w roku 2010. W wersji 2012 będzie dostępny tylko w modelach LS 460 z napędem na tylną oś. Obejmuje m.in.: wykończenia wnętrza kabiny w kolorze czarnym i topazowym ze skórzanymi, czarnymi obiciami zeszytymi kontrastowymi nićmi, wykończenia z okładziny drewnianej, system nawigacji Lexus HDD, 19-calowe felgi z lekkich stopów, hamulce Brembo, zawieszenie pneumatyczne o sportowym ustawieniu i zmiennym przełożeniu układu kierowniczego, sportowe fotele przednie z klimatyzacją, podgrzewane fotele tylne, podgrzewaną kierownicę obitą skórą z manetkami do zmiany biegów, wycieraczki reflektorów i system parkowania Intuitive Parking Assist.

ES 350 Touring Edition
ES 350 Touring Edition będzie dostępny tylko w dwóch kolorach nadwozia: czarnym i czerwonym perłowym, a w ofercie wyposażeniowej posiada: 17-calowe felgi w kolorze grafitu, kierownicę i gałkę zmiany biegów wykończone skórą i drewnianą okładziną, podgrzewane i wentylowane fotele przednie, system nawigacji HDD Lexusa oraz skórzane obicia foteli, pokrywy konsoli środkowej i podłokietników drzwiowych.

CT 200h F Sport Special Edition
Popularny, kompaktowy CT 200h z napędem hybrydowym w wersji specjalnej będzie oferowany w trzech kolorach nadwozia. W skład pakietu Sport wchodzą: 17-calowe felgi z lekkich stopów F Sport, zawieszenie F Sport, czarne dywaniki F Sport, torba i plecak TUMI z logo F Sport oraz pakiet F Sport, na który składają się nowa siatka atrapy chłodnicy, duży spojler tylny, plakietki z logo F Sport, aluminiowe nakładki na pedały gazu, sprzęgła i hamulca, metalowe wykończenia na desce rozdzielczej, kierownica z logo F Sport pokryta perforowaną skórą, czarna podsufitka, pakiet nawigacyjny i pakiet Premium Audio.

Zdjęcia: Lexus, opracowanie: BM