MotoNews.pl

Startech modyfikuje Range Rover’a Evoque

08 listopada 2011

Kategoria | Startech  Tuning
Startech Evoque 9

Na międzynarodowej wystawie motoryzacyjnej w Dubaju, która rozpocznie się za dwa dni, tuner Startech przedstawi swój program indywidualizacyjny dla Range Rover’a Evoque.

Pojazd ma przemodelowane zderzaki o bardziej dynamicznym wyglądzie, nowy dyfuzor i specjalne końcówki rur wydechowych, które można dopasować do seryjnego układu wydechowego lub wykonanego ze stali nierdzewnej marki stworzonego przez Startech.

Zmodyfikowany Evoque ma zawieszenie obniżone o 35 mm i zestaw nowych, 21-calowych felg. We wnętrzu fotele wykończono skórą najwyższej jakości i alcantarą, na desce rozdzielczej umieszczono czarne wstawki, a w całej kabinie zastosowano detale z drewna i włókna węglowego. Kierowca będzie mógł także cieszyć się sportową kierownicą o ergonomicznych kształtach i aluminiowymi nakładkami na pedałach gazu, hamulca i sprzęgła.

Na razie 2-litrowy silnik benzynowy SI4 wciąż dysponuje seryjnymi 240 końmi mechanicznymi mocy, jednak przedstawiciele Startech zapewniają, że już pracują nad pakietem wzmacniającym jednostkę napędową.

Zdjęcia: Startech, opracowanie: BM