MotoNews.pl

Limitowana Dacia Duster Delsey

07 marca 2012

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
Dacia Duster Delsey 4

Awangardowe – każda na swój sposób – marki Dacia i Delsey oferują w postaci serii limitowanej Duster Delsey połączenie designu z funkcjonalnością. Duster Delsey, opracowany na bazie wersji Lauréate Dacii Duster, wyróżnia się sportowym wyglądem.

Na zewnątrz sportowy charakter widoczny jest w takich elementach jak obudowy lusterek bocznych i aluminiowe obręcze kół w kolorze metalizowanym ciemnoszarym, czarne obudowy reflektorów i chromowana końcówka rury wydechowej. Opracowany specjalnie dla tej serii szarooliwkowy kolor lakieru stanowi idealne dopełnienie sportowego wyglądu.

We wnętrzu możemy zobaczyć wysokiej klasy tapicerkę i starannie wykończone detale: dywaniki podłogowe z czerwonym obszyciem, czerwone przeszycia na skórzanej kierownicy i dźwigni zmiany biegów oraz deskę rozdzielczą i obramowania wylotów nawiewu w kolorze szarym metalicznym.

Logo Delsey jest widoczne nad lewym tylnym błotnikiem i na listwach progowych. W bagażniku klienci znajdą walizkę Delsey Cross Trip zachęcającą do natychmiastowego wyruszenia na spotkanie z przygodą.

Zdjęcia: Dacia