MotoNews.pl

Jeep wprowadza limitowaną edycję Altitude dla modeli Grand Cherokee, Compass i Patriot

27 marca 2012

Jeeps Altitude Edition

Jeep postanowił upiec aż trzy pieczenie przy jednym ogniu i przygotował limitowaną edycję o nazwie Altitude dla modeli Grand Cherokee, Compass i Patriot.

Jeep Grand Cherokee Altitude
Grand Cherokee Altitude wyróżnia się licznymi modyfikacjami stylistycznymi i agresywnym, nieco „mrocznym” wyglądem z wieloma chromowanymi detalami. Atrapę chłodnicy pokryto czarnym, błyszczącym lakierem, a siatkę grilla platynowym chromem. Aplikacje z platynowego chromu znajdziemy też w dolnej części przodu nadwozia. Oprawy reflektorów są czarne, tak jak światła w tyle. Grand Cherokee Altitude porusza się na 20-calowych oponach otaczających czarne obręcze z lekkich stopów.

Wnętrze kabiny wykończono skórą, znajdziemy ją na podgrzewanych fotelach, kierownicy i rękawie dźwigni zmiany biegów. Do dyspozycji kierowcy i pasażerów oddano także system audio z 9 głośnikami i subwooferem, łącze do iPodów/odtwarzaczy plików .mp3, podgląd drogi cofania ParkView, czujniki sensoryczne ParkSense asystujące przy parkowaniu i system multimedialny Uconnect.

Jeep Compass Altitude

Compass Altitude również ma czarną atrapę chłodnicy, reflektory, relingi dachowe i próg przy bagażniku. Ozdobiono go 18-calowymi, czarnymi obręczami z lekkich stopów, na których zamontowano opony Firestone BSW. Jeep Compass Altitude jest dostępny w trzech konfiguracjach napędowych (w tym z pakietami Freedom Drive I i Freedom Drive II Off Road) i został wyposażony w podgrzewane lusterka boczne, podgrzewane fotele, bezstopniową przekładnię automatyczną, kierownicę obitą skórą z przełącznikami do systemu audio, ESC, system zapobiegający wywróceniu się pojazdu w trakcie gwałtownych manewrów (ERM), asystenta ruszania na wzniesieniu, boczne poduszki kurtynowe i inne.

Jeep Patriot Altitude
Jeep Patriot Altitude ma 17-calowe, błyszczące, czarne obręcze, na których zamontowano opony Firestone BSW, chromowany przód nadwozia i próg przy bagażniku i chromowane relingi dachowe. Patriot Altitude Edition jest dostępny w trzech konfiguracjach napędowych (w tym z pakietami Freedom Drive I i Freedom Drive II Off Road) i został wyposażony w podgrzewane lusterka boczne, podgrzewane fotele, bezstopniową przekładnię automatyczną, kierownicę obitą skórą z przełącznikami do systemu audio, ESC, system zapobiegający wywróceniu się pojazdu w trakcie gwałtownych manewrów (ERM), asystenta ruszania na wzniesieniu, boczne poduszki kurtynowe i inne.