MotoNews.pl
REKLAMA

Nowy Jeep Compass debiutuje w Brazylii

28 września 2016

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
160927 jeep compass 03

Nowy Jeep Compass został zaprezentowany w dniu 26 września, przy okazji uroczystego rozpoczęcia produkcji w zakładzie montażowym Jeep FCA w miejscowości Goiana (w stanie Pernambuco) w Brazylii.

Nowy Jeep Compass

Jeep Compass to nowy kompaktowy SUV o prawdziwie globalnym charakterze. Będzie oferowany z 17 opcjami oszczędnych układów napędowych do wyboru w ponad 100 krajach całego świata.

Nowy Jeep Compass poszerzy globalny zasięg marki, a to dzięki niezrównanemu połączeniu wielu atrybutów. Należą do nich między innymi najlepsze w klasie, typowe dla tej legendarnej marki, sprawdzone systemy napędu 4×4. Oprócz tego wspomnieć należy o zaawansowanych, ekonomicznych układach napędowych oraz prestiżowym i charakterystycznym designie. Compass wyróżnia się również doskonałą dynamiką prowadzenia oraz bogatą ofertą systemów bezpieczeństwa i zaawansowanych technologii. Kierowcy i pasażerom daje swobodę podróżowania poza drogami asfaltowymi.

Nowy Jeep Compass, czyli kompaktowy SUV o największych w historii możliwościach, będzie dostępny w Ameryce Północnej w pierwszym kwartale 2017 roku, a w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce począwszy od drugiej połowy 2017 roku.

Dodatkowe zdjęcia i informacje dostępne będą podczas premiery modelu na rynku północnoamerykańskim podczas listopadowego Salonu Samochodowego w Los Angeles.

Zdjęcia: Jeep
REKLAMA
REKLAMA