MotoNews.pl

Nissan Juke Box rusza w trasę z Ministry of Sound

06 lipca 2012

Kategoria | Auta koncepcyjne
Marka, model | ,
Nissan Juke Box 12a

Nissan Juke Box – wspólny projekt japońskiego producenta i firmy Ministry of Sound, czyli crossover wyposażony w niezwykły, mobilny system nagłośnienia rozpoczyna właśnie dwunastotygodniową trasę po Europie, która będzie nosić nazwę Juke Box Summer Sessions.

Trasa rozpoczęła się w miniony weekend w Wielkiej Brytanii w parku Thorpe, gdzie Nissan Juke Box pojawił się podczas klubowej nocy organizowanej przez Ministry of Sound. Bilety na nią rozeszły się w okamgnieniu. 7 lipca Nissan Juke Box zawita na festiwalu Zomerkriebels w Holandii, 13 lipca na imprezie Formula Student 2012 w Silverstone w Wielkiej Brytanii, a 20 lipca w legendarnym, hiszpańskim klubie La Terrrazza w Barcelonie, by następnie znów powrócić do Zjednoczonego Królestwa i wystąpić na jednej scenie z rave’ową kapelą Hadouken!. Trasę zakończą odwiedziny w Hadze (28 lipca) i Berlinie (4 sierpnia).

Nissan Juke Box to pierwszy na świecie mobilny system nagłośnienia, który dzięki współpracy między Nissanem, Ministry of Sound i znanymi inżynierami dźwięku z Martin Audio może się pochwalić mocą 18900 wat i głośnością 150 decybeli (jednym słowem, robi więcej hałasu, niż startujący jumbo jet).

Zdjęcia: Nissan, opracowanie: BM