MotoNews.pl

Nowa Dacia Logan MCV

13 marca 2013

Kategoria | Premiery  Targi
Marka, model | ,
Dacia Logan MCV 10

Kombi Logan MCV, wprowadzone w 2006 roku, sprzedało się w ilości niemal 340 tys. sztuk w około 40 krajach. Dacia, umocniona tym sukcesem, po odnowieniu trzech innych modeli: Logana, Sandero i Sandero Stepway, uzupełnia swoją ofertę o nowego Logana MCV.

Tak jak nowy Logan i nowe Sandero, nowy Logan MCV zwraca uwagę nowoczesną, stylistyką zewnętrzną i atrakcyjnym designem wnętrza. Design zewnętrzny nowego Logana MCV jest w 100% typowy dla kombi. Praktyczny i funkcjonalny, nowy Logan MCV zapewnia dzięki swoim wymiarom dużą ilość miejsca w kabinie,
5 pełnowymiarowych miejsc i obszerny bagażnik o pojemności 573 litrów.

Oferuje jeszcze lepsze parametry użytkowe za niezmienioną na większości rynków cenę. Już pierwszy poziom wyposażenia zapewnia komfort, bezpieczeństwo i praktyczne rozwiązania dzięki ESC, wspomaganiu układu kierowniczego, bocznym poduszkom powietrznym (w krajach, w których jest sprzedawana wersja spełniająca normy Euro5) i tylnej kanapie składanej, z oparciem dzielonym w układzie 1/3-2/3 (dostępnej we wszystkich krajach).

Auto oferuje najnowsze wyposażenie: system multimedialny MEDIA NAV, ogranicznik-regulator prędkości, system wspomagania parkowania tyłem i tryb ECO. Jest również niezwykle ekonomiczne w eksploatacji za sprawą nowych silników – benzynowej jednostki TCe 90 i silnika wysokoprężnego – które zapewniają większą przyjemność jazdy przy znacznie obniżonym zużyciu paliwa i emisji CO2.

Zamówienia na Nową Dacię Logan MCV będzie można składać w Polsce od końca kwietnia 2013 r.

Zdjęcia: Dacia, newspress.co.uk