MotoNews.pl

Premiera nowego BMW serii 4 Cabriolet na LA Auto Show

13 listopada 2013

Kategoria | Premiery  Targi
Marka, model | ,
BMW 4 Cabrio 10

Na tegoroczny LA Auto Show BMW przygotowuje światową i amerykańską premierę – będzie nią nowy kabriolet serii 4. Jak zapewnia producent, stanowi on wyjątkowe połączenie dynamicznych osiągów, ciekawej estetyki i przyjemnych odczuć płynących z możliwości jazdy z otwartym dachem.

Czteroosobowe BMW z otwieranym dachem odróżnia się wyraźnie od analogicznych wariantów serii 3. Unikalna estetyka i znaczniej więcej przestrzeni we wnętrzu w porównaniu z poprzednią generacją nadają BMW serii 4 Cabrio ekspresyjnego wyglądu. Trzyczęściowy, składany dach typu „hardtop” gwarantuje najwyższy poziom użyteczności, niezależnie od pogody. Po złożeniu zapewnia komfort akustyczny, a jego otwarcie (co następuje po przyciśnięciu odpowiedniego guzika) zajmuje mniej niż 20 sekund.

Bezpośrednio po wejściu do sprzedaży nowej wersji BMW serii 4 Cabrio model będzie dostępny z gamą 6-cylindrowych silników benzynowych, 4-cylindrowych silników benzynowych oraz 4-cylidnrowych jednostek wysokoprężnych o mocy w zakresie od 184 KM/135 kW do 306 KM/225 kW.

Oprócz nowej odsłony serii 4 ze składanym dachem BMW zaprezentuje na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles także debiutantów z tegorocznego IAA we Frankfurcie: BMW i3 i BMW i8 z napędem elektrycznym, nowe BMW X5 i BMW Concept X4.

Zdjęcia: BMW, opracowanie: BM