MotoNews.pl

Nowa Skoda Superb

23 lutego 2015

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
Skoda Superb 4

Marka Skoda prezentuje swój najnowszy model – Superb. Nigdy dotąd pod względem stylistyki żadnej Skodzie nie postawiono tak wysokich wymagań, opracowując nowy model. Nigdy wcześniej inżynierowie Skody nie stworzyli tak dużej ilości miejsca dla kierowcy, pasażerów i ich bagaży i nigdy przedtem nie było tak wielu nowych rozwiązań „Simply Clever”.

Nowy Superb jest najpełniejszym odzwierciedleniem nowego języka stylistycznego Skody, w najbardziej zdecydowany sposób zapowiadając nową erę designu czeskiej marki. Jeszcze bardziej elegancki, budzący uznanie projekt z przejmującymi detalami, odważnymi, wzbudzającymi emocje ostrymi krawędziami, buduje przekaz piękna i prestiżu w nowoczesnym, niespotykanym wcześniej wymiarze.

Czysta forma auta buduje jasny i zdecydowany przekaz. Wyważone ze smakiem proporcje są podstawą eleganckiej prezencji. Na napiętych płaszczyznach toczy się gra światła i cienia narzucona przez zdecydowanie poprowadzone krawędzie, które są uzupełnione przez dopracowane z wyjątkową dbałością detale, potwierdzające najwyższą jakość budowy samochodu. Krystaliczne, przestrzenne formy reflektorów łączą tradycje przeszłości z technologią przyszłości.

Projekt przodu i tyłu optycznie poszerza nadwozie dla wrażenia jeszcze większej dostojności, co nadaje bryle proporcje stylowego coupe z wdzięcznie opadającym dachem. Łącząc powściągliwą elegancję z emocjonującymi, dynamicznymi detalami, nowy Superb jest zjawiskowy na drodze.

Zdjęcia: Skoda