Zmiany w sieci dealerskiej Forda

Zmiany w sieci dealerskiej Forda14.07.2001
Ford Distribution Sp. z o.o. informuje, że w trakcie rozwiązania są następujące umowy dealerskie: z firmą Top Car z siedzibą w Warszawie oraz z firmą S. Kuta Motors z siedzibą w Warszawie ...

Ford Distribution Sp. z o.o. informuje, że w trakcie rozwiązania są następujące umowy dealerskie:

  • z firmą Top Car z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aksamitnej 2 podpisano rozwiązanie umowy w dniu 29 czerwca 2001 roku, ze standardowym 120-dniowym terminem wypowiedzenia. Ford zakończy współpracę z Top Car w dniu 26 października br.
  • z firmą S. Kuta Motors z siedzibą w Warszawie, przy ul. Łodygowej 27, której wypowiedzenie wręczono dnia 9 lipca 2001 roku. Również w tym przypadku współpraca zakończy się po standardowym, 120-dniowym okresie wypowiedzenia, tj. 5 listopada br.

Działania te są elementem procesu reorganizacji sieci Autoryzowanych Dealerów Forda w Polsce. W najbliższym czasie klientom salonu sprzedaży samochodów firm Top Car oraz S. Kuta Motors zostanie przedstawiona propozycja obsługi przez wybranego, dogodnego dla klienta Autoryzowanego Dealera firmy Ford.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości klienci proszeni są o kontakt z Fordowskim biurem obsługi klientów pod warszawskim numerem telefonu 608 67 67.