Knight Rider wraca na ekrany i jeździ Mustangiem

Knight Rider wraca na ekrany i jeździ Mustangiem14.12.2007
Niektórzy pamiętają jeszcze Davida Hasselhoffa w serialu telewizyjnym "Knight Rider". Grał on rycerskiego jeźdźca i zawsze był szybszy od czarnych charakterów i wszelkiej maści przestępców. Głównie dzięki niesamowitym możliwościom...

Knight Rider wraca na ekrany i jeździ Mustangiem 1...swojego Pontiaca Firebird zwanego "KITT", naszpikowanego elektroniką i potrafiącego nawet mówić do właściciela.

Choć serial klasyfikował się do kategorii filmów klasy C, lub nawet R, zarówno David jak i Pontiac Firebird zdobyli wielką popularność. Wczoraj telewizja NBC ogłosiła, że wkrótce powstanie dwugodzinny film "Knight Rider". W rolę jeźdźca wcieli się Justin Bruening, a koniem będzie Mustang. A dokładnie Ford Mustang Shelby GT500 KR i to aż w trzech egzemplarzach!

Knight Rider wraca na ekrany i jeździ Mustangiem 2 Pierwszy to KITT Hero. Po naciśnięciu odpowiednich przycisków auto zmienia się błyskawicznie w KITT Attack, czyli ekstremalnie szybką wersję pościgową. Jest jeszcze KITT Remote – zdalnie sterowana wersja KITT Hero.

Wierzymy, że dysponując aż trzema autami Knight Rider rozgromi wszystkich przestępców, a świat będzie wolny od przemocy.

Źródło: NBC News, informacja Moto Target