Przedpremierowe zdjęcia Focusa RS 2009!

Przedpremierowe zdjęcia Focusa RS 2009!12.06.2008
Prezentujemy Państwu przedpremierowe zdjęcia Forda Focusa w najmocniejszej wersji RS, które kilkanaście godzin temu przedostały się do Internetu.

Przedpremierowe zdjęcia Focusa RS 2009! 1Premiera oficjalna wersji studyjnej nastąpi dopiero 23 lipca podczas London Motor Show. Na ostateczną wersję produkcyjną trzeba będzie najprawdopodobniej zaczekać aż do jesiennych targów motoryzacyjnych w Paryżu.

Zdjęcia które publikujemy poniżej są w 99% oficjalne. Ukazały się najpierw jako niewyraźne skany na belgijskich i holenderskich forach miłośników Forda. Początkowo sądzono że to tylko sprytna robota grafików, którzy wykorzystując program Photoshop umiejętnie nadali Focusowi RS seryjnego wyglądu zapominając choćby o umieszczeniu w aucie kierowcy!

Przedpremierowe zdjęcia Focusa RS 2009! 2 Jednak wkrótce potem belgijskie przedstawicielstwo Forda ostro zareagowało na pojawienie się zdjęć na stronach klubowych Focusa, nakazując ich usunięcie.

Jak się okazuje prawdopodobnie pochodzą one z zamkniętego dla dziennikarzy przedpremierowego pokazu dla dilerów i są to przygotowane przez Forda zdjęcia wersji studyjnej auta, którą zobaczymy 23 lipca w Londynie.

Źródło: Cosworth Kid, CarSpyNet, informacja Moto Target