Nowy Ford Fiesta staje się indywidualnością

Nowy Ford Fiesta staje się indywidualnością11.09.2008
Klienci, którzy już pokochali szykowne wnętrze nowego Forda Fiesta mogą uczynić je jeszcze bardziej luksusowym dzięki programowi personalizacji pojazdów Ford Individual, który teraz obejmuje również ten nowy, mały samochód.

Dla Forda Fiesta stworzono dwa różne motywy, pasujące idealnie do przyciągającej uwagę nowej stylistyki. W ramach każdego z motywów opracowano zbiór uzupełniających się elementów, które podkreślą pełne ekspresji wykorzystanie kolorów we wnętrzu Forda Fiesta.

Dwa motywy Ford Individual zostały nazwane "Red Style" i "Blue Style". Rzucający się w oczy "Blue Style" jest dostępny dla wersji Forda Fiesta Sport z wnętrzem w odcieniu koloru niebieskiego Brilliant Blue, a elegancki "Red Style" dla wersji Forda Fiesta Titanium z wnętrzem Soho.

Ale nie tylko kolor jest ważny – program Ford Individual to przede wszystkim wysokiej jakości materiały, przyjemne w dotyku i tworzące wygodne i luksusowe otoczenie. Główną rolę odgrywają wykończone najwyższej jakości skórą sportowe fotele i skórzane obicia drzwi z kontrastowymi srebrnymi szwami oraz wykończona skórą gałka dźwigni zmiany biegów. Drzwi zawierają obicia ze skóry; zaś fotele z wytłoczonym logo „Individual” i szerokimi bocznymi elementami podtrzymującymi zapewniają dobre oparcie i ochronę pasażerów.

Nowy Ford Fiesta staje się indywidualnością 1 Bogate pakiety wyposażenia
Dodatkowym akcentem jest dopasowane do siedzeń skórzane wykończenie kierownicy w dwóch odcieniach. Z miękką skórą kontrastuje konsola środkowa w odcieniu srebra Stirling Silver i metalowe akcenty w klamkach drzwi. Welurowe dywaniki podłogowe z dobranymi kolorystycznie lamówkami, kontrastowymi podwójnymi szwami i wyszywanym logo "Individual" ładnie wyglądają i zapewniają ochronę.

- Nowy Ford Fiesta to przejście na inny poziom stylistyki wnętrza, a program Ford Individual daje klientom możliwość wyrażenia swojej osobowości dzięki opcjom umożliwiającym stworzenie odmiennej atmosfery przy jednoczesnym zaakcentowaniu stylu i jakości wykonania kabiny nowego Forda Fiesta – wyjaśnił Ruediger Gerlach odpowiedzialny za personalizację pojazdów w Ford o}f Europe. {AKAPIT Personalizacja nie musi ograniczać się jedynie do wnętrza samochodu; można połączyć program Ford Individual z zestawem do stylizacji nadwozia przeznaczonym dla Forda Fiesta. Klienci mogą dodać niższe przednie i tylne zderzaki, tylny dyfuzor w kontrastowym ciemnoszarym kolorze, spojler tylny i spojlery boczne (dostępne jedynie w modelu trzydrzwiowym) i mieć pewność, że ich Ford Fiesta będzie się wyróżniać z tłumu.

Goście stoiska w Paryżu zobaczą nowego trzydrzwiowego Forda Fiesta w wersji Titanium z metalizowanym czarnym lakierem w odcieniu Panther Black i opcjonalnym pakietem Ford Individual "Red Style".

Pakiety Ford Individual będą dostępne dla nabywców nowego Forda Fiesta w całej Europie od końca tego roku.

Źródło: Ford