Magiczny Ford S-MAX

Magiczny Ford S-MAX23.03.2009
Ford of Europe prezentuje model S-MAX w limitowanej wersji "Magic". Zaprezentowano dwie wersje S-MAX-a o nazwie "White Magic" i "Silver Magic", których cechą szczególną jest wyjątkowy kolor nadwozia. Co więcej, rodzinnego Forda wyposażono w ...

...specjalny pakiet ospoilerowania, który zawiera progi boczne, przedni spoiler oraz tylną nakładkę na zderzak. Nie zapomniano o obowiązkowych w przypadku specjalnych wersji obręczach aluminiowych o średnicy 18 cali i pokaźnych końcówkach układu wydechowego.

We wnętrzu "magicznego" S-MAX-a znalazła się perforowana skóra pokrywająca sportowe siedzenia oraz takie elementy jak aluminiowe nakładki na pedały czy dekoracyjne wstawki w desce rozdzielczej. Ucztą dla melomanów są krystalicznie czyste dźwięki z pokładowego zestawu audio premium.

Modele specjalne dostępne są z dwoma silnikami benzynowymi oraz jednym turbodieslem do wyboru. Wolnossąca jednostka benzynowa 2.3-litra rozwija moc 160 KM, a 2.5-litrowy silnik wspomagany turbosprężarką aż 220 KM. Najmocniejszy diesel produkuje 175 KM z 2.2-litra pojemności skokowej.

Ceny S-MAX-a "Magic" w Niemczech rozpoczynają się od 36 100 Euro.

Tutaj można zobaczyć zdjęcia Forda S-MAX Magic.

Źródło: Carscoop, fot. Ford, informacja Moto Target