Pierwsze jazdy testowe Nowym Fordem Focus

Pierwsze jazdy testowe Nowym Fordem Focus28.10.2010
Ford zaprasza internautów, blogerów, osoby udzielające się na portalach społecznościowych oraz przyjaciół Facebooka do wzięcia udziału w jazdach próbnych, będących zapowiedzią wprowadzenia na rynek nowego Forda Focus, ...

...i do podzielenia się tym doświadczeniem z przyjaciółmi i sympatykami. Wybrani uczestnicy otrzymają równowartość 10 tys. USD w swojej lokalnej walucie, które zostaną przeznaczone na wybraną inicjatywę dobroczynną. Ogółem, w skali całego świata, na szczytny cel wsparcia organizacji dobroczynnych przeznaczono kwotę 500 000 USD. Rejestracja osób chcących wziąć udział w globalnym programie jazd testowych nowym Fordem Focus jest prowadzona za pośrednictwem portalu Facebook.

Pierwsze jazdy testowe Nowym Fordem Focus 1 W globalnym programie jazd testowych nowym Fordem Focus wygrywają wszyscy! Konstruktorzy nowego Forda Focus bardzo szybko otrzymują cenne opinie od potencjalnych użytkowników i osób zainteresowanych zakupem tego samochodu, kierowcy mają szansę na własne oczy obejrzeć nowy model i zasiąść za kierownicą nowego kompaktowego Forda, zanim jeszcze trafi on do salonów sprzedaży, ich przyjaciele i znajomi mają możliwość wzięcia udziału w jazdach, które na długo pozostaną im w pamięci. Na tym wszystkim zaś znacząco skorzystają organizacje charytatywne.

Globalny program jazd testowych nowym Fordem Focus zostanie zorganizowany na początku 2011 roku w jednym z krajów na południu Europy – informacja o miejscu tego wydarzenia zostanie podana w przyszłym miesiącu. Na tę okazję zostanie opracowany specjalny program ćwiczeń i jazd, które dadzą uczestnikom możliwość spojrzenia na nowego Forda Focus także „od kuchni”. Jazdy pozwolą przeżyć nagrodzonym osobom wyjątkową przygodę za kierownicą, łącznie z możliwością zakosztowania szybkiej jazdy. Uczestnicy będą mieli swobodę dokumentowania swoich doświadczeń i wrażeń.

Właśnie ruszył proces rejestracji, za pośrednictwem specjalnej witryny Focus Facebook na tym popularnym portalu. Fani i sympatycy z całego świata mogą nadsyłać swoje zgłoszenia w formacie video, z uzasadnieniem dlaczego właśnie oni powinni wziąć udział w globalnym programie jazd testowych za kierownicą nowego Forda Focus.

Pierwsze jazdy testowe Nowym Fordem Focus 2Proces rejestracji zgłoszeń daje przyszłym kierowcom testowym możliwość „wprawienia w ruch” czegoś więcej niż zwykłego samochodu. Osoby wytypowane do udziału w programie będą miały możliwość przeznaczenia równowartości 10 tys. USD w swojej lokalnej walucie na wybraną przez siebie inicjatywę dobroczynną. Nagradzane w ten sposób organizacje będzie można wybierać spośród następujących kategorii: „Walka z głodem”, „Edukacja” oraz „Ochrona środowiska”.

Szczegóły nowego globalnego programu jazd testowych i formularz zgłoszeniowy można znaleźć w zakładce „Global Drive” na portalu http://facebook.com/fordfocus. W jazdach testowych weźmie udział ogółem 100 wybranych uczestników z całego świata. Zostaną one zaproszone do Europy, aby jako pierwsze nie związane z Fordem osoby, wystąpiły w charakterze kierowców testujących zupełnie nowego Forda Focus.

Uczestnicy globalnego programu jazd testowych nowym Fordem Focus zostaną wybrani na podstawie szeregu kryteriów. Ocenie zostanie poddany twórczy charakter indywidualnych wypowiedzi, aktywność na portalu społecznościowym oraz liczba głosów otrzymanych od internautów.

Źródło: Ford