Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
eeeee
brak opinii

Mazda CX-80

Mazda CX-80

Mazda CX-80 jest największym SUV-em Mazdy w gamie modelowej na rynku europejskim. Mierzący prawie pięć metrów długości (4995 mm) przedstawiciel segmentu E Mazda CX-80, została zaprezentowana w kwietniu 2024 roku.

CX-80 jest pierwszym trzyrzędowym SUV-em Mazdy wprowadzonym na rynek europejski i będzie flagowym modelem w jej europejskiej ofercie. Wyposażony w dwa hybrydowe układy napędowe, CX-80 pozwoli Mazdzie wzmocnić swoją markę i rozszerzyć gamę produktów na rynku.

W Europie dostępne są dwa rodzaje zelektryfikowanych układów napędowych: e-SKYACTIV PHEV - układ hybrydowy typu plug-in oparty na 2,5-litrowym rzędowym 4-cylindrowym silniku benzynowym oraz e-SKYACTIV D, który łączy 3,3-litrowy rzędowy 6-cylindrowy silnik wysokoprężny z technologią M Hybrid Boost.

Model Mazda CX-80 trafi do salonów jesienią 2024 roku, natomiast od maja 2024 roku będzie dostępny w przedsprzedaży.

Ceny nowych modeli

Ostatnie 2 wiadomości związane z Mazda CX-80:

Mazda Motor Poland przedstawia pełen cennik Mazdy CX-80

Mazda Motor Poland przedstawia pełen cennik Mazdy CX-80 Flagowy SUV Mazdy po raz pierwszy z opcją trzech rodzajów konfiguracji wnętrza zaczyna się od 280 900 zł w wersji Exclusive-line z silnikiem 3,3 e-Skyactiv...

czytaj dalej

Nowa Mazda CX-80 - najbardziej przestronny SUV w europejskiej gamie

Nowa Mazda CX-80 - najbardziej przestronny SUV w europejskiej gamie Dzisiaj podczas wirtualnej prezentacji zadebiutowała na rynku europejskim Mazda CX-80 – nowy, siedmiomiejscowy flagowy model...

czytaj dalej