Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
ffffe
4.33

Mazda 3

Mazda 3 hatchback '2007Mazda 3 hatchback '2007Mazda 3 hatchback '2007Mazda 3 hatchback '2007

Mazda 3 to kompaktowy samochód zaprezentowany po raz pierwszy w 2003 roku podczas frankfurckiej wystawy samochodowej. Występuje jako czterodrzwiowy sedan i pięciodrzwiowy hatchback (Mazda 3 Sport). Wersja Sport różni się od podstawowej kształtem maski silnika i reflektorami. Mazdę 3 oparto na stworzonej przez Volvo płycie podłogowej C1, wykorzystywanej m.in. w Fordzie Focusie i Volvo S40.

W 2007 roku poddano ją niewielkiej modernizacji, m.in. zmieniono zderzaki i dodano nowe kolory we wnętrzu, usztywniono nadwozie, zmieniono kształt świateł przeciwmgielnych i kratki chłodnicy.

Ceny nowych modeli

Mazda 3 - Fotogalerie

Ostatnie 30 wiadomości związane z Mazda 3:

Mazda rozpoczyna sprzedaż rewolucyjnego silnika Skyactiv-X

Mazda rozpoczyna sprzedaż rewolucyjnego silnika Skyactiv-X Mazda wprowadza do sprzedaży swój rewolucyjny silnik benzynowy Skyactiv-X, oferowany w nowej Maździe 3. Silnik Skyactiv-X w nowej Maździe 3 w standardzie wyposażony jest w technologię Mazda M Hybrid.

Nowa Mazda3 otrzymuje 5 gwiazdek Euro NCAP

Nowa Mazda3 otrzymuje 5 gwiazdek Euro NCAP Nowa Mazda3 została doskonale oceniona we wszystkich czterech kategoriach testu Euro NCAP: Bezpieczeństwa Dorosłego, Bezpieczeństwa Dziecka, Bezpieczeństwa Pieszego i Systemów Bezpieczeństwa.

Nowa Mazda3 z najwyższym wyróżnieniem Red Dot 2019

Nowa Mazda3 z najwyższym wyróżnieniem Red Dot 2019 Nowa Mazda3 zdobyła nagrodę "Red Dot: Best of the Best" w tegorocznej edycji konkursu Red Dot na najlepiej zaprojektowane produkty.

Polska premiera nowej Mazdy 3 w wersji sedan

Mazda3-Sedan-Premiera-PMS2019 7Nowa Mazda3 zaprezentowana w Polsce pod koniec ubiegłego roku w wersji hatchback, debiutuje teraz w nadwoziu typu sedan. Jest nie tylko pierwszym modelem produkcyjnym, zaprojektowanym przy użyciu rozwiniętej wersji języka stylistycznego ...

Nowa Mazda3 już w polskich salonach

Nowa Mazda3 już w polskich salonach Trzy miesiące od światowej premiery podczas Los Angeles Auto Show, Nowa Mazda 3 trafiła do salonów sprzedaży w całej Polsce. Jeszcze przed wakacjami do sprzedaży na polskim rynku trafi także Nowa Mazda3 w wersji sedan.

Nowa Mazda3 już jest!

Mazda-3 13Nowa Mazda3 przedstawiona podczas tegorocznej edycji Los Angeles Auto Show zdaniem producenta ma odegrać ważną rolę w podniesieniu przyjemności prowadzenia samochodu na nowy poziom. Model ten zapoczątkuje nową erę, w której pojęcie Mazda ...

Pozostałe artykuły ...