Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
ffffe
4.16

Mazda 6

Mazda 6 '2005Mazda 6 '2005Mazda 6 '2005Mazda 6 '2005

Mazda 6 to samochód klasy średniej dostępny w wersji sedan, hatchback i kombi. Jest wyjątkowo często wyróżnianym modelem i zwycięzcą wielu profesjonalnych testów, m.in. jako pierwszy model bezbłędnie ukończył test wytrzymałościowy na 100 000 km organizowany przez czasopismo "Auto Bild".

Produkowana od 2002 roku trzy lata później przeszła pierwszą modernizację. Dotyczyła ona głównie wyglądu zewnętrznego: zmieniono fartuch przedni, poprawiony wygląd kokpitu, zmieniono kształt reflektorów, dodano nowe kolory i materiały wykończeniowe.

Od 2007 roku producent rozpoczął produkcję drugiej generacji Mazdy 6. Była ona większa, bardziej luksusowa i podobna kształtem do Mercedesa coupé klasy CLS.

Trzecia generacja Mazdy 6 została zaprezentowana podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Moskwie 29 sierpnia 2012 roku. Wersja kombi pojawiła się podczas Salonu Samochodowego w Paryżu miesiąc później.

Ceny nowych modeli

Mazda 6 - Fotogalerie

Ostatnie 23 wiadomości związane z Mazda 6:

Nowa Mazda 6 2018 zdobywa 5 gwiazdek w testach Euro NCAP

Nowa Mazda 6 2018 zdobywa 5 gwiazdek w testach Euro NCAP Nowa Mazda6 2018 otrzymała maksymalną liczbę pięciu gwiazdek. To pierwsza Mazda, która oceniona została na pięć gwiazdek zgodnie z nowymi, zaostrzonymi kryteriami klasyfikacji Euro NCAP 2018.

Dojrzała i elegancka - nowa Mazda6

Mazda6 7Nowa Mazda6 Sedan i Sport Kombi, flagowy model w ofercie tej marki, w swojej najnowszej odsłonie jest propozycją najpełniejszą i najbardziej wszechstronną, o podwyższonej jakości niemal wszystkich elementów składowych. Wyróżnia ją ...

Polska premiera Mazdy6 podczas Poznań Motor Show 2018

Mazda6-2018 9Kwietniowe targi motoryzacyjne w Poznaniu będą miejscem polskiej premiery nowej Mazdy6. Na Motor Show ujawnione zostaną cenniki i poziomy wyposażenia tego flagowego modelu Mazdy zarówno w wersji Sport Kombi, jak i Sedan,a pierwsze ...

Pięć gwiazd Mazdy na Salonie Samochodowym w Genewie

Pięć gwiazd Mazdy na Salonie Samochodowym w Genewie Już w przyszłym miesiącu Genewa będzie miejscem światowej premiery nowej Mazdy6 Sport Kombi, europejskich debiutów Mazdy6 Sedan oraz dwóch oszałamiających modeli koncepcyjnych - Mazdy VISION COUPE i Mazdy KAI CONCEPT.

Mazda przedstawi swój nowy model flagowy podczas L.A. Auto Show

Mazda przedstawi swój nowy model flagowy podczas L.A. Auto Show Podczas zbliżającego się salonu samochodowego Los Angeles Auto Show Mazda Motor Corporation przedstawi gruntownie zmodernizowany i udoskonalony sedan Mazda6. Salon w Los Angeles będzie otwarty dla publiczności w dniach 1-10 grudnia br.

Mazda 6 z roku modelowego 2017 już jesienią w całej Europie

2017-Mazda6-Sedan 10Mazda 6 z roku modelowego 2017 w wersji sedan i sport kombi została wzbogacona o liczne udoskonalenia i rozwiązania. Na nowo definiują one koncepcję bezkompromisowego łączenia przyjemności z jazdy z funkcjonalnością i komfortem. Sprzedaż ...

Pozostałe artykuły ...