Mazda Motor Poland na targach Poznań Motor Show 2019

Mazda Motor Poland na targach Poznań Motor Show 201930.03.2019
Stoisko Mazda Motor Poland podczas tegorocznej wystawy Poznań Motor Show jest miejscem polskiej premiery Nowej Mazdy 3 w wersji sedan.

Nową generację pojazdów Mazdy zapoczątkowała Mazda 3 w wersji hatchback, premierowo zaprezentowana w Polsce pod koniec 2018 r., a wprowadzona do salonów sprzedaży na początku marca 2019 r. Teraz dołącza do niej sedan pokazany po raz pierwszy w Europie podczas styczniowego Salonu Samochodowego w Brukseli.

Mazda 3 sedan
Premiera Mazdy 3 w wersji sedan

Ponadto Mazda Motor Poland prezentuje model CX-5 po zmianach modelowych na 2019 r., w ramach których wnętrze samochodu zostało wzbogacone o najwyższą wersję wyposażenia SkyDREAM, dostępną dotychczas wyłącznie w modelu Mazda6.

Mazda 3 sedan
Premiera Mazdy 3 w wersji sedan

Już tradycyjnie, zarówno podczas Poznań Motor Show, jak i w salonach sprzedaży najwięcej emocji wzbudza roadster – Mazda MX-5. Ten fenomenalnie sprzedający się dwuosobowy samochód sportowy świętuje w tym roku swoje 30. urodziny, które uświetnione zostały wprowadzeniem do sprzedaży limitowanej wersji w ognistym kolorze Racing Orange. Uwagę wielu gości odwiedzających Motor Show w Poznaniu skupi zapewne także Mazda6, prezentowana we flagowym dla marki kolorze Soul Red Crystal, który jest najpopularniejszym lakierem wybieranym przez klientów w Polsce we wszystkich modelach marki.

Mazda 3 sedan
Premiera Mazdy 3 w wersji sedan

Gamę samochodów prezentowanych na stoisku Mazdy uzupełniają miejska Mazda2 oraz bazujący na niej SUV – CX-3, oba w wersjach modelowych na 2019 r.

Na odwiedzających targi czeka konkurs, w którym każdy, kto zrobi pomysłowe zdjęcie Nowej Mazdy 3 i podzieli się nim na Instagramie używając oznaczeń #nowamazda3 i #mazdamotorshow2019, może wygrać jeden z trzech weekendów z Nową Mazdą 3.

Stoisko Mazdy
Stoisko Mazdy na Poznań Motor Show

Źródło: Mazda Motor Poland