Mitsubishi zapowiada światową premierę SUV-a podczas Tokyo Motor Show

Mitsubishi zapowiada światową premierę SUV-a podczas Tokyo Motor Show18.09.2019
Mitsubishi ogłasza światową premierę małego, hybrydowego, koncepcyjnego SUV-a plug-in podczas zbliżającej się, 46. wystawy motoryzacyjnej Tokyo Motor Show, która potrwa od 24 października do 4 listopada bieżącego roku.

Koncepcyjny, mały, elektryczny SUV odzwierciedla przesłanie marki “Drive your Ambition”*1 prezentując najnowsze osiągnięcia firmy w dziedzinie napędów elektrycznych, kontroli napędu na 4 koła i nowych technologii.

Pod hasłem „Elektryczny SUV, który zapewnia niezrównaną przyjemność z jazdy oraz pewność prowadzenia w każdym terenie i w każdych warunkach” MMC proponuje nową jakość dzięki połączeniu SUV-a, PHEV i 4WD: nowy pojazd zaoferuje lżejszy i mniejszy hybrydowy układ napędowy z zewnętrznym doładowaniem typu plug-in (PHEV) w połączeniu z elektrycznym napędem na wszystkie koła.

Mitsubishi SUV

Mitsubishi Motors zapewni tym samym zupełnie nowe doznania podczas prowadzenia pojazdu typu SUV z elektrycznym napędem - takie, które gwarantują pewność i bezpieczeństwo podczas codziennej jazdy w mieście, ale także pozwolą wszystkim kierowcom – niezależnie od ich doświadczenia i umiejętności - do eksplorowania nieprzetartych szlaków i dróg podczas dłuższych podróży.

Źródło: Mitsubishi Motors