Wirtualne salony i narzędzia Mitsubishi czekają na klientów

Wirtualne salony i narzędzia Mitsubishi czekają na klientów23.04.2020
W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie klientów w dobie pandemii, polski oddział Mitsubishi Motors wraz z siecią autoryzowanych salonów tej marki przygotował program o nazwie "Wirtualny Salon Mitsubishi".

Umożliwi on jeszcze lepsze zapoznanie się z ofertą i załatwienie formalności związanych z zakupem samochodu oraz akcesoriów bez wychodzenia z domu - za pośrednictwem internetu.

“Zgodnie z rozporządzeniami rządu Polacy spędzają teraz większość czasu w domu i internecie, ale samochody okazują się niezwykle pomocne i bezpieczne w tym trudnym okresie izolacji. Chcemy umożliwić klientom zapoznanie się z naszą ofertą, zakup pojazdu I skorzystanie z naszych usług w bezpieczny sposób dlatego otwieramy drzwi do naszych wirtualnych salonów.” – mówi Adam Męciński dyrektor generalny polskiego przedstawicielstwa MMC.

Dzięki wirtualnym salonom tradycyjne spotkania I rozmowy z klientami będą mogły odbywać się wyłącznie z wykorzystaniem systemu do komunikacji video, telefonu, maila I komunikatorów a wszelkie formalności zwiazane z transakcją – umowa zakupu, finansowania, ubezpieczenia – będą załatwiane - przesyłane I podpisywane bez wychodzenia z domu. Klienci będą mieli możliwość przetestowania samochodu bez obecności handlowca a nowokupiony, zdezynfekowany pojazd będzie na życzenie klienta dostarczany bezpośrednio do jego domu na lawecie. Dokumenty do rejestracji będą przekazywane klientom przez kurierów a dilerzy będą oferowali pomoc w rejestracji samochodu.

Mitsubishi

Klienci będą teraz mieli także do dyspozycji dużo większą liczbę wirtualnych narzędzi służących zapoznaniu się z modelami Mitsubishi. Najlepszym przykladem takich nowoczesnych rozwiązań jest wdrożone właśnie narzędzie “Digital presentation tool” https://digital-presentation.mitsubishi-motors.com, dzięki któremu klienci mogą w łatwy sposób zapoznać się z wszystkimi zaletami nowego modelu Mitsubishi Outlander PHEV – opisuje ono w bardzo przystępny sposób cechy modelu, wyjaśnia i porównuje do konkurencji technologię PHEV Mitsubishi, napęd S-AWC, tryby jazdy, możliwości ładowania baterii i dostępność stacji ładowania, zasięg i związane z tym oszczędności. Kolejny zestaw informacji w cyfrowym wydaniu – w tym filmy edukacyjne, opis historii oraz zestaw najczęściej zadawanych pytań z odpowiedziami znajdziemy także na stronie: https://www.mitsubishi.pl/swiat-mitsubishi/technologia-phev oraz na witrynie w pełni poświęconej temu wyjątkowemu pojazdowi: https://www.mitsubishi.pl/samochody/outlander-phev

Źródło: Mitsubishi Motors